Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30-as férfinek milyen...

Egy 30-as férfinek milyen közös témája lehet egy 16-18 éves kamaszlánnyal?

Figyelt kérdés
Nem vezet hosszú távon ellentétekhez,konfliktusokhoz a korkülönbség?Mi az,ami összetartja kettejük kapcsolatát?Úgy értem,nem ugyanott tartanak az életben,míg esetleg az egyik már családot szeretne alapítani,addig a másiknak még első a tanulás,barátnők,és a bulizás.Áthidalható ez a probléma,és ha igen,hogyan?
2010. márc. 31. 17:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
18 éves azért már nem kamasz,de ez hatalmas kor különbség és ehez azért még fiatal a lány.De attól is függ hogy mi lesz hogy mennyire érett a lány.
2010. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem hinném, hogy az élet ngy dolgait vitatnák meg. Sokkal inkább érzelmi fellángolás lehet a dolog mögött, ami aztán látszólag elsöpri a korhatárt. Hosszú távon nem szokott működni ez a konstelláció. Nem a korkülönbség miatt elsősorban, hanem azért, mert a lány még túl fiatal.
2010. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
szerintem egy ilyen kapcsolat nem lehet hosszú életű, mert mások az igények normális esetben. Egy 30-as férfi ilyenkor már családban is gondolkodik, külön lakást és egy független nőt szeretne, nem pedig egy kislányt, akit a szülőktől el kell kérni. Már régen túlvan azokon a nagy dolgokon, ami a lány életében még újdonság és most fog eljönni és át kell hogy élje. Nem szabad sem a kislánynak leöregednie a fiúhoz, a fiúnak pedig nem kéne átmenni újra gyerekbe, mert egyik sem egészséges. Talán 5-6 év múlva már nem jelentene gondot ez a korkülönbség, de most a lány legszebb éveit éli, a saját korosztálya között a helye szerintem.
2010. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a közös témájuk,hogy szeretik egymást és kész.Amúgy meg miből gondolod,hogy a 30-as férfi már családot szeretne alapítani?
2010. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
87%

16 éves vagyok és 30éves a barátom:)

Nagyon jól megértjük egymást,mindent megtudunk beszélni.

Nálunk nem számít ez a korkülönbség. Én érettebb vagyok a koromnál. Nem fellángolás egyikünk részéről sem. Remélem még sokáig leszünk együtt.:)

2010. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont volt egy ilyen kapcsolatom.Rengeteg közös témánk volt a politikától a kultúrán át a hobbijainkig.

Sztem ez érettség kérdése.Nem minden 18 éves élete szól a bulikról.

2010. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
44%
Hát nem tudom mi lehetne közös téma, hiszen 16-18 évesen, sőt még szerintem 20 évesen is csak egy eszetlen kis csitri. Máshogy látja a világot és mások az igényei is ...
2010. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%
tizenévesen egy rövid ideig voltam együtt harmincas pasival...bár ha nem látják a személyijét,akkor simán nézték 16nak,annyira gyerekes volt minden tekintetben...
2010. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
40%

Utolsónak szívemből gratulálok, nekem ha 30 éves pasim lenne én a portára nem hozhatnám be, nem még találkozgassak vele !

Egy 19 éves lány vagyok !

Nem volt még pasim, de nem azért mert olyan csúnya lennék, nem, épp ellenkezőleg, egyszerűen csak így neveltek a szüleim, ami miatt is hálás vagyok nekik !

Üdv !

2010. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%

Én irtam hogy 16éves vagyok a barátom pedig 30

A szüleim elfogadták,és az ő szülei is engem.

Szeretjük egymást,nem vagyok csitri sem. Éretten gondolkodom,és együtt élünk egy külön lakásban. Sztem semmi elítélni való nincsen ebben. Nem szeretne még gyereket,egyenlőre persze én sem. Tehét ilyen gondok sincsenek.

2010. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!