Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30-as férfinek milyen...

Egy 30-as férfinek milyen közös témája lehet egy 16-18 éves kamaszlánnyal?

Figyelt kérdés
Nem vezet hosszú távon ellentétekhez,konfliktusokhoz a korkülönbség?Mi az,ami összetartja kettejük kapcsolatát?Úgy értem,nem ugyanott tartanak az életben,míg esetleg az egyik már családot szeretne alapítani,addig a másiknak még első a tanulás,barátnők,és a bulizás.Áthidalható ez a probléma,és ha igen,hogyan?
2010. márc. 31. 17:12
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül korfüggő. Amikor én 19 éves voltam, az akkori párom 32 volt. Remekül megértettük egymást, hasonló érdeklődési körök voltak. Sokat segített a tanulásban, hiszen ő addigra már lediplomázott. Mindig is idősebb barátaim voltak, a szülők elfogadták. Talán bátyám furcsállta mindig, hogy a barátaim idősebbek nála is :) De a mostani párom is 14 évvel idősebb, és vele sincs gond...és ő 33 éves, és nem akar családot. Teljesen jól elvagyunk mi így ketten. Néha szokott viccelődni, hogy én azt és azt a mesét nem láttam, de amúgy semmi extra. Mindig is érettebben gondolkodtam a koromnál, 18évesen egyedül költöztem fel pestre, és azóta önellátó is vagyok. Nem azt mondom, hogy egy a baráti körünk, ő lehet furcsán érezné magát az én barátnőim között, amikor traccspartizunk...de én elvagyok az ő társaságában is. De volt olyan barátom aki velem egyidős volt, még sem jöttünk ki jól, sok mindenben nem értettünk egyet, más dolgok érdekeltek...szóval a szerelem nem korfüggő.Persze a kirívó eseteket már én sem értem, amikor 20-30 év a korkülönbség....azért az már szerintem is sok.
2010. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
96%
Manapság némelyik harmincas pasi annyira infantilis, hogy még egy kamaszlány is felnőtt hozzá képest. Valószínűleg ez a srác is azért választott ilyen fiatal lányt, mert a saját korosztálya már családot szeretne, neki viszont esze ágában sincs. Egy ilyen fiatal kislánnyal simán halaszthatja a dolgot még évekig.
2010. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
46%

"Hogy áll a pasi anyagilag? Ugye jobban, mint egy 18-20 éves srác? ( Gondolatébresztő! Dehogy akarlak megszólni!)"


egyetértek a pénz és az anyagi jólét is sokat számít

2010. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
85%
Kétlem, hogy egy kamaszlánynak számítanának a pasija anyagi körülményei, mivel egyelőre még a szülei vesznek neki mindent.
2010. márc. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
43%
Annak a harmincas pasinak is gratulálok, aki csak 16-18 éveseket képes ágyba vinni. Fogyatékos...
2010. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
75%
17:53-as vagyok nem értem miért lettem lepontozva...
2010. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
85%
Van olyan hogy szerelem. aki meg azt irja fogyatékos vagy nem ért ezzel egyet nem élt még át ilyet. ennyi. akkor ne is ítélkezzen
2010. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 voltam, amikor járni kezdtünk, ő 27. Akkor iskolás voltam (középsuli), ő dolgozott. Azóta eltelt hat év, és még mindig együtt vagyunk. Én dolgozom, ő is dolgozik. A kor egyáltalán nem játszik szerepet a kapcsolatunkban. És mielőtt valaki ismét felvetné: én jobban állok anyagilag, mint ő. Miről beszélgetünk? Hobbi, tanulás (annak idején), régi sztorik, filmek, viccek, könyvek, tapasztalatok az életről, nézőpontok . . . Nincs olyan, amiről ne beszélnénk, nincs tabu . . .
2010. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
91%

en 22, baratom 37.eddigi legjobb kapcsolatom/tunk.nincs gond a korkulodbseggel sem nezetelteres emiatt, se anyagilag (vannak neki is es nekem is sajat kiadasaink, a kozos dolgainkat kozosen finanszirozzuk mint utazasok, egyeb programok...)

tudom sok mindennel lehet magyarazni h fiatal lany miert kezd idosebb ferfival es forditva de ha tenyleg eros erzelem all emogott nem csak fellangolas, oszinteseg stb akkor nem erzek ebben semmi kivetnivalot. egyszeruen miert vissza utasitani valamit ha egy hullamhosszon van az ember vkivel.

ha rosszul alakulnak a dolgok es szetmennek akkoris jo tapasztalatnak tartom.

az eddigi velemenyek alapjan pedig mukodnek/mukodtek huzamosabb ideig ezek a kapcsolatok is.


jut eszembe forditott helyzetet tartom inkabb furcsanak amikor a no 40-50 koruli es a fiu 20-25 kozotti lasd Madonna...

2010. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
91%

szia!

én 16 vagyok,párom 29.egy éve vagunk együtt

Együtt élünk,mindent megbeszélünk. Sokat nevetünk,filozofálunk,beszélünk vallásról,politikáról,egészségről,családról,halálról,szeretetről, barátokról,suliról,munkáról,házimunkáról. néha elmegyünk koncertezni. Sokat ökörködünk. jó vele a szex,és ő is jónak tartja.


szóval van ilyen is :)

2010. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!