Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30-as férfinek milyen...

Egy 30-as férfinek milyen közös témája lehet egy 16-18 éves kamaszlánnyal?

Figyelt kérdés
Nem vezet hosszú távon ellentétekhez,konfliktusokhoz a korkülönbség?Mi az,ami összetartja kettejük kapcsolatát?Úgy értem,nem ugyanott tartanak az életben,míg esetleg az egyik már családot szeretne alapítani,addig a másiknak még első a tanulás,barátnők,és a bulizás.Áthidalható ez a probléma,és ha igen,hogyan?
2010. márc. 31. 17:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
81%
Pl. szex.
2010. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem feltétlen szerencsés, ha 19 évesen még nem volt az ambernek kapcsolata. Ilyesmiben is kell ogy részünk legyen, meg kell tanulnunk alkalmazkodni egy másik személyhez, akit mi magunk választunk. Ez is az életre való felkészülés. Természetesen most nem arról beszélek, amikor egy kislány vagy kisfiú havaonta váltogatja a párját, mert ott semmiféle alkalmazkodás nincs.
2010. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
81%

biztos hogy vannak kivételek, de ha az átlagot nézzük, akkor egy 16-18 éves lány sok tekintetben még igenis gyerek, gyerekesen viselkedik. Én 16 évesen már nagyon komolynak éreztem magam, megvolt a határozott véleményem a nagyvilágról és úgy gondoltam, túl sok újat nem tudnak már nekem mutatni és nagyon nem így lett. Ez az utóbbi időkben van így, hogy egy 30 éves férfi nem családban gondolkodik és nem tervezi a jövőjét, szerintem ez a tudatos butításnak köszönhető, hogy még véletlenül se gondolkodjon önállóan egy felnőtt ember. Ma már bőven van idejük a fiataloknak kiszórakozniuk és kiélniük magát, mégsem elég. Valami akkor nagyon nincs rendben.

Szerintetek az normális, amikor egy 30 éves úgy viselkedik és próbál kinézni, mint egy 16 éves? Ez inkább szánalom. 40 évesen meg majd emos lesz, hátha azzal is fiatalíthat magán?

2010. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
87%

Tizenévesen volt ilyen kapcsolatom, három évig tartott, 16 év volt a korkülönbség. Nálunk ez nem jelentett problémát. Nem voltam az a tipikus tinilány, bár életvidám voltam és szerettem szórakozni, stb., de felnőttesebb voltam, mint a kortársaim. Az akkori párom pedig amolyan örökifjú, örök gyerek :) Közel a negyvenhez még most is olyan, amilyennek megismertem. Már régóta nem vagyunk együtt, de még most is jó barátok vagyunk.

Sok közös témánk volt, mindketten szerettük a zenét, a jó filmeket, szerettünk kirándulni, sütni-főzni, kb. azonos mértékben érdeklődtünk a politika iránt is (ebből jó kis vitáink is voltak, mármint nem veszekedés, de elég hosszas okfejtések hangzottak el mindkettőnk részéről), meg úgy egyáltalán, a mindennapi élet dolgai. Pont úgy voltak közös témáink, mint ahogy most is vannak közös témáim a párommal, huszonévesen. Így leírva lehet, hogy furának tűnhet, hogy nem vezetett nálunk semmi konfliktushoz a korkülönbség, de hát őt ismerni kéne, akkor nyilvánvaló lenne, hogy mennyire jófej ember :D Különben is zenész, azok meg köztudottan örök gyerekek :) Szerintem kettőnk közül még én voltam a megfontoltabb, pláne amikor már együtt is éltünk (egy évig). De jó volt nagyon ez a kapcsolat, én egyáltalán nem bántam meg, egy életre szóló tapasztalatot és sok sok boldog emléket adott.

2010. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
87%
Én húsz éves vagyok a párom 31. 6 éve ismerkedtünk természetesen akkor még nem volt köztünk semmi. De már akkor is megértettük egymást. Szépen idővel pedig kialakult három éve vagyunk együtt én titkárnőként dolgozom mellette egyetemre járok. Ő a saját vállalkozását bővitgeti. Mindenről tudunk beszélni. Együtt élünk nem kell eltartania, tervezzük a jövőt. Ő sem és én sem szeretnék még gyereket. Spórólni is tudunk a jövőnkre és nem csak szexről szól a kapcsolatunk én is tudok neki segiteni ő is nekem. Ha bulizni megyünk oda is csak együtt én nem vagyok a dizsizés hive inkább klubbokba bárokba járunk igy ebből sincs gond. Szóval szerintem mint minden ez is egyén függő hogy ki milyen
2010. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
90%
Én 19 éves voltam, amikor megismerkedtem a párommal, Ő akkor 34 volt.7 éve vagyunk együtt, a nyáron lesz 3 éve hogy, összeköltöztünk és 1 éve hogy, házasságot kötöttünk. Soha nem okozott problémát a korkülönbség. Én mindig is érettem voltam a koromnál, a férjem meg éretlenebb külsőleg, belsőleg is. A korából simán letagadhatna jó pár évet. Nem elfogultságból írom, a kapcsolatunk elején az ismerőseim nem akarták elhinni, amikor bemutattam nekik, hogy 15 év korkülönbség van közöttünk. Szóval szerintem igen lehet közös téma. Nem az évek számán múlik, hanem az egyéniségen.(Volt már olyan, hogy velem egykorúval pár mondatot alig bírtam váltani, mert annyira másak voltunk.)
2010. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
88%
Én 21 vagyok, a párom 37 és 2,5 éve vagyunk együtt. Igazából mindenről beszélgetünk, meló, suli, poltika, könyvek, tehát bármi! Érettebb vagyok a koromnál, nem szeretek bulizni járni, nem vagyok egy felelőtlen csitri. Komoly szándékaim vannak az élettel, és ő ezt tiszteletben is tartja. Együtt élünk, és nem hiányzik a féktelen bulizás. Előtte volt komoly barátom, de nem volt működött. Teljesen rámtelepedett. De ez a mostani... Hmm... :)
2010. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
58%

Én 15 éves koromban ismerkedtem meg egy 40 év körüli pasival. Kb. 3-4 hétig tartott köztünk a kapcsolat, ami mind a kettőnk részéről fellángolás volt.


Én eléggé érett voltam/vagyok a koromhoz képest, Ő pedig eléggé gyerekes volt. Rengetegszer felhozta a szexet. Persze játékosságból én is utaltam néha a szexre, de ez nem egyenlő azzal, hogy szinte napi szinten felhozta témának. Mondanom se kell, hogy "allergiás" volt a pedofil szóra.


Mára már undorodom az olyan alakoktól, amilyen Ő is volt. 16L

2010. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
23%
-.-
2010. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
38%

"Én irtam hogy 16éves vagyok a barátom pedig 30

A szüleim elfogadták,és az ő szülei is engem.

Szeretjük egymást,nem vagyok csitri sem. Éretten gondolkodom,és együtt élünk egy külön lakásban. Sztem semmi elítélni való nincsen ebben. Nem szeretne még gyereket,egyenlőre persze én sem. Tehét ilyen gondok sincsenek."

Kedvesem!

Engedj meg egy viccet! És mivel vicc, ne is vedd túl komolyan, de azért rávilágít a dolgokra:

János bácsi 40 éves és nősülni készül. De a kiszemelt menyasszonya még csak 20 éves. Mondják is a jóakaró barátai:- Te Jani, ne hülyülj már meg! 20 év korkülönbség! Hát most még elmegy, te vagy negyven, te még most bírod a gyűrődést, a lány 20, ő meg már bírja...De mi lesz 20 év múlva?

- Mi lenne? Elzavarom a háztól a vénasszonyt! Eddig a vicc. Persze, a szerelem nagy úr, de nem biztos, hogy kitart 20 évig...

Egy rosszmájú kérdés: Hogy áll a pasi anyagilag? Ugye jobban, mint egy 18-20 éves srác? ( Gondolatébresztő! Dehogy akarlak megszólni!)

2010. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!