Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17évesen nem elég ha annyit...

17évesen nem elég ha annyit mondok, hogy elmentem, majd jövök?

Figyelt kérdés
Anyám mindig megkérdezi, hogy hova mikor jövök stb... Próbáltam leülni és megbeszélni de nagyon kiakadt, mondtam, hogy jó elmegyek majd jövök mire mondta, hogyha most itt hagyom vissza se jöjjek... Ő sem mondta el ennyi idősen ezeket, beszéltem nagymamámmal és ő egyetértett velem.
2010. márc. 30. 05:51
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Nem. Normális együtt élő emberek kommunikálnak annyit, hogy mindig tudják egymásról, hol vannak, mit csinálnak.


Tök mindegy, mit mond a nagymamád, akkor még nagyon más világ volt.


Nézz bele a hírekbe, bárkivel bármi megtörténhet, te sem vagy kivétel. Akkor aztán honnan tudják, hol keressenek?

2010. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

ui: ez nem csak 18 alatt, hanem fölötte is érvényes

2010. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

2.válaszolo vagyok.

Én sem azt mondom, hogy felnőtt vagyok, de azért rosszul esik, hogy nem enged el anyum, megmondom mindig hova akarok menni, de hiába.A legjobb barátnőm 18-as születésnapjára sem engedett el.A másik barátnőm 18-as sz.napjára 10-ig mehettem.+ a sajátomat nem is tartottam.Kezdek felnőni, magamért felelek, de.Hát ez van.

2010. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
szerintem elég annyi hogy megmondod neki hogy hova méz meg kb mikor jössz meg
2011. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!