Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy változhatnék meg? Sokan...

Hogy változhatnék meg? Sokan megbántottak, sértegettek mindig negativ hozzá szólást kapok mindenkitől, Múltkor elmentem buliba ott is kinézztek mintha nem is tudom mi lettem volna.

Figyelt kérdés
És mindig magamba szívom az ilyeneket és egyre inkább, ridegebb, gonoszabb leszek. nem tudok mosolyogni olyan vagyok mint egy gonosz boszorkány.. Családtagokkal is egyre szemetebb vagyok bántottak stb.. Egy embert szeretem legigazán de meghalt. ő mindig megértett engem, meghallgatott.. egyre jobban úgy érem hogy nem akarok élni...
2010. júl. 10. 17:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.! 17L
2010. júl. 10. 17:04
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hümm. én mindig kedves, meg segítőkész voltam, ennek ellenére engem is kinéznek és bántanak. mára rájöttem, hogy csak lazán le kell azokat az embereket szarni, akik a segítségért cserébe jól kib**znakveled.
2010. júl. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Akarj élni, csak szard le ezeket az embereket.

Engem is levegőnek néznek mindenhol, de néha mégis előkerül 1-1 ember aki komolyan vesz és úgy néz rám ahogy szeretném.


22/F

2010. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj meghalni, inkább változni. A leírtak alapján nem csoda ha beszólnak egy durcás, visszadumáló lánynak, akivel nem lehet beszélgetni, sem bulizni, sem semmi. Légy vagányabb, mosolygósabb, Változtassál stílust, de ne ess túlzásba. Válogass a ruháid között melyik állna a legjobban, abban menjél bulizni, légy felszabadult, kedves, és lgfőképpen megértő. Sok sikert hozzá! Találd meg önmagad, az itt a legnagyobb baj!
2010. júl. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó miért kellene változni. :P Ha megbántottak és ok nélkül beletaposnak a lelekembe akkor a másik a szemét nem én. És jó, h. azzal sokkal tartozkodóbb vagyok. :s Aki azt mondja, h. légy más az idióta. Nekem is sok ilyen nagy agyú emberek tanácsokat osztottak kamaszkor szakomban. Kinéztek engem is, mert nem jártam diszkóba lenéztek ezért. A Depeche Mode-ot szerettem és szeretem és a 60-as 70es évek zenéjét. Ezért is kiröhögtek. Majd a középiskolás éveim alatt csak ilyenkkel voltam körülvéve.. Elkerültem egyetemre és ott pont olyanok voltak az emberek, mint én. Az egyetemi klubban is mki olyan volt, mint én és az évfolyamon is. Drága nem kell az ilyenknél leragadni inkább lépj rajtuk túl. Tegyél rajtuk túl minden téren, zeneileg kinézetileg és talulásban is. A középiskolás osztálytársaim közül sokan nagyvilági nőként éltek, amíg én pl. az egyetemi éveimre készültem és a saját lelkemet építettem. Azok a nők már elváltak 2 gyerekkel megkeseredve. Boldogan néz a jövő elé és építsd a lelkedet az aki meg kóstolgat a helyszínen utasítsd rendre... ennyi vagy nézz át rajta a legjobbakat kívánom Neked az élethez. :D 28/l :D
2010. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!