Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szüleim tehetősek és...

Ha a szüleim tehetősek és ezért megvan mindenem, amire vágyhatok, miért utálnak a többiek? Miért vágják hozzám, hogy anyuci-apuci pénzéből? Miért? Ki kéne, hogy ruházzon, etessen, ha nem a szüleim? 18/L

Figyelt kérdés
A szüleimet tisztelem és szeretem. Kemény munka árán szerezték/szerzik a vagyonukat. Most pl azért örvendek közútálatnak, mert kaptam egy autót tőlük.Még az állítólagos barátaim is kibeszélnek a hátam mögött. Ez mindenhol így szokás?
2010. márc. 24. 16:43
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
84%

közútálat=közutálat

Egyébként irigyek az emberek. Magyarországon meg aztán főleg. Gondolj csak a sok szomszédra, aki jelentgeti fel a mellette lakót, mert vett egy jó kocsit...

2010. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
83%
hát, így van ez. De más nincs mellette ? nem kérkedsz?
2010. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
31%

na várj!a szüleid megdolgoztak érte.

és te megdolgoztad érte?

2010. márc. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
82%
Nem az a baj, hogy tőlük kaptál ilyen dolgokat, hanem az, hogy neked van, nekik meg nincs. Ezt hívják irigységnek, ronda emberi tulajdonság. Az viszont szánalmas, hogy ennyi idősen ilyen miatt szekálnak. Veled semmi baj, velük van - hogy ők nem kaptak autót :D
2010. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy egy kicsit beképzelt, fellengzős vagy mindehhez? Bocsi, nem akartalak megbántani! Nekem is volt gazdag barátnőm, de szinte észre sem vettük. Persze neki mindig márkás cuccai voltak, de szívesen kölcsönadta és ugyanúgy viselkedett, mint mi.
2010. márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
30%
Dejó neked, hogy gazdag vagy! Rohaggyámeg aggyá má belőle! A kocsidat nekem adhatnád, neked csak bajod van belőle! Én nekem néha ételre sem futja!
2010. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Jó kérdés... Igyekszem jó gyermekük lenni, remélem, úgy élek, hogy büszkék lehessenek rám. Otthon soha nem vonom ki magam a munka alól, segítek, ahol tudok. Egyetemre készülök.
2010. márc. 24. 16:52
 8/50 anonim ***** válasza:
91%

Őszintén? Az osztálytásam is kapott egy autót. Nálunk nem közutálat tárgya, csak én dolgozok azért hogy letehessem a jogsit ő meg csak úgy kap egy autót mert megcsinálta. Irigyek vagyunk ennyi. Te is az lennél a helyünkben. Ez van sajna.


Amúgy egy jótanács: Lehet, hogy neked ez természetes, de másoknak az is nagy szó, ha esetleg az egész családnak van egy autója, szóval lehet nagyzolásnak tűnik. Pl. az ilyen átjössz szaunázni? beszólások is idegesítenek, pedig csak kedves akar lenni hisz neki természetes, hogy van szaunája, nekem meg az a természetes, hogy néha fizetek érte az uszodában és ez így nagyzolásnak tűnik. Akaratlanul is...

2010. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
A szüleimnek van vagyona, nem nekem...
2010. márc. 24. 16:53
 10/50 anonim ***** válasza:
13%
Szaunád is van nem csak autód? De roh*dék vagy hogy gazdag vagy, aggyá már belőle! Aggyad MÁR!
2010. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!