Terhesség, férj?

Figyelt kérdés

Három év próbálkozás után végre sikerült teherbe esnem, hatalmas öröm ez nekem, már nagyon vágytunk babára a férjemmel. Azonban... pár hete furán kezdett viselkedni a férjem, többet túlórázott, sokkal többször nyomkodta a telefonját úgy, hogy én ne lássam. Rossz érzés fogott el evvel kapcsolatban, ezért bele néztem a telefonjába, Tudom, szemét dolog volt. Kiderült, hogy a régi szerelmével beszél már pár hónapja. Párszor találkoztak is, de semmi sem történt. A férjem ilyeneket írt neki, hogy kár, hogy én, a felesége nem tudok neki gyereket szülni és hogy ez neki hatalmas csalódás,már nem tud úgy nézni rám, mint régen. A nő pedig olyanokat mondott, hogy ő szívesen szülne neki, mert ő biztos tudna.

Mindezek ellenére a férjem velem kedvesen viselkedett, mintha mi se történt volna...

Nagyon összetörtem... ezért még el se mondtam, hogy terhes vagyok. Legszívesebben el se mondanám neki és elhagynám, nagyon dühös, csalódott vagyok.

Ti mit tennétek?


2015. dec. 14. 11:08
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
77%
ja és azt is hozzátenném mehet az exéhez,de valószínüleg ha ott sem jön össze akkor vele van a bibi
2015. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
54%
Ülj le vele es mondd el, h tudsz a levelezésről és szeretnéd tudni mik a szándékai. Majd miután ezt elmondta ( akármit is mond) elmondanám h terhes vagyok.
2015. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
73%
Én azt tenném, amit a 7es írt. Beszélgetés. Aztán borítás az exről. A terhességet még titkolnám. Nagyon sajnállak Kérdező, nehéz helyzetben vagy. Megírod a folytatást? Kitartás neked.
2015. dec. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
77%

Hetessel egyetértek, egy részlet kivételével, mégpedig "este finoman elkezdeném kérdezgetni a témával kapcsolatban."

Finoman? Azok utána mit megtudott a kérdező, én ha a helyében lennék minden lennék, csak finom és nőies nem. Persze nem mennék át hisztis libába sem, de azért egészen biztos, hogy nem lennék visszafogott mikor kérdőre vonom.

2015. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
88%

nem értem az itt levőket, mind azt mondja finoman közölném vele...

miért kéne vele finomkodni amikor ilyen dolgot tett, persze nem csalta meg szegényke csak üziket küldött neki,de ez megalázóbb lenne számomra, hogy teszi a szépet közben már nem akar tőlem igazán semmit mondván "kiábrándult" így pedig értékes hónapokat-éveket fecsérlek egy ilyen álszent alakra(mert hogy ezután nem akarnék vele élni hisz hogy tudnék benne ezután megbízni).Ez rosszabb mintha megcsalt volna hisz olyasvalamiért ábrándult ki belőlem amiről nem is tehetek sőőt. És ezek után mindenki csak finoman közölné ezt vele -.-"

2015. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
86%
mekkora tahóság... egy átlagember rengeteg mindenkit ismer, akivel megbeszélhetne egy ilyen dolgot, családtagok, rokonok, barátok... de pont egy exnőjével kell? az meg adja alá a lovat...
2015. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Mert puhatolva miközben tudja az igazságot megláthatja hogy a tulajfon férje a képébe hazudik e vagy sem.

Ezek döntő dolgok a házasság megtartásában...

2015. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
88%

Tudod, én mit csinálnék? Igaz, rögtön levágná, de mindegy.


Átírnám az egyik barátnőm nevét egy ex nevére a telefonomban, és megíratnám vele ugyanezt. Elkezdenéd rejtegetni a telefonodat, ő megnézné, és azt látja, hogy "Béla" azt írja, "én biztos egyből fel tudnálak csinálni".

2015. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
70%

A házasság megtartásához elsősorban az kellene, hogy apu elbizonytalanodjon, elfelejtse a vádaskodást a feleséggel szemben, és eltűnjön az ex kezéből a legfőbb (?) fegyver, amivel édesgeti a pasit. Ezért mondanám neki azt, hogy velem nincs gond, neki viszont ki kéne vizsgáltatnia magát. Bedobnám azt is, hogy mennyire fontos neki a kapcsolatunkhoz a gyerek, mélyen hallgatnék a terhességemről és arról is, hogy láttam a levelezést - sose szabad egy pasi kezébe muníciót adni, amivel visszavághat.

Ha már kellően puhára főtt, és tényleg a felesége kell neki, gyerek nélkül is, akkor megtudhatja a terhességet, addig nem. Nekem nem kéne olyan pasi, aki csak a gyerek miatt van velem, de lelki életet az exével él (nem innék mérget rá egyébként, hogy csak üzik voltak, de mindegy.)

2015. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
72%

Ez nagyon személyiségfüggő, és függ attól is, vársz-e még valamit ettől a kapcsolattól, akarsz-e még egy esélyt adni neki.


Először is alaposan átgondolnám magamban a dolgot, hogy mit várok a másik féltől, várok-e még valamit egyáltalán. Ha már tudom, hogy én MIT AKAROK, aszerint választanék úgy nagyjából a 7-es és a 15-ös válaszoló stratégiája közül.


Azaz

- borítani mindent, és minél hamarabb berendezkedni a pici önálló fogadására

- próbára tenni a férjed, és a reakciója szerint dönteni a folytatásról

2015. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!