Terhesség, férj?

Figyelt kérdés

Három év próbálkozás után végre sikerült teherbe esnem, hatalmas öröm ez nekem, már nagyon vágytunk babára a férjemmel. Azonban... pár hete furán kezdett viselkedni a férjem, többet túlórázott, sokkal többször nyomkodta a telefonját úgy, hogy én ne lássam. Rossz érzés fogott el evvel kapcsolatban, ezért bele néztem a telefonjába, Tudom, szemét dolog volt. Kiderült, hogy a régi szerelmével beszél már pár hónapja. Párszor találkoztak is, de semmi sem történt. A férjem ilyeneket írt neki, hogy kár, hogy én, a felesége nem tudok neki gyereket szülni és hogy ez neki hatalmas csalódás,már nem tud úgy nézni rám, mint régen. A nő pedig olyanokat mondott, hogy ő szívesen szülne neki, mert ő biztos tudna.

Mindezek ellenére a férjem velem kedvesen viselkedett, mintha mi se történt volna...

Nagyon összetörtem... ezért még el se mondtam, hogy terhes vagyok. Legszívesebben el se mondanám neki és elhagynám, nagyon dühös, csalódott vagyok.

Ti mit tennétek?


2015. dec. 14. 11:08
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem mondd el neki, akkor majd hanyagolja a csajt. Vagy nem, vagy lehet hogy hozzá menekül a hormon-hisztis korszakodban. Szerintem kezdj el jógázni és meditálni.
2015. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
57%

Lelkileg fájt neki, hogy nem lehet gyereke és ezt ki akarta beszélni valakivel...nem feltétlen megcsalás volt itt a dolog...csak neked nem akarta elmondani, hogy ennyire bántja a dolog...

szerintem közöld vele azt is, hogy belenéztél a telefonba és azt is, hogy terhes vagy...


aztán sok sikert hozzá és ne stresszelj, mert nem tesz jót!!!


22F

2015. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
82%
Gyakorlatilag nem csalt meg. Ha megakarna, már meg tehette volna. De az durva, hogy nem tud úgy rád nézni mint előtte. Akár miatta sem sikerülhetett volna. Minden esetre mond el neki, hogy tudsz a dologról, azt is, hogy terhes vagy. A későbbiekben majd alakulnak a dolgok. :)
2015. dec. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
87%

Gyerek miatt nem úgy nézni a hőn szeretett nőre , mint azelőtt nagyon nagy tirpákság...mi van ha a kis spermáival van a gond, eszébe se jutott mi?

Megmondanám , hogy tudomásom van miket beszélgetett rólam és hogy én sem tudok úgy nézni rá..aztán hogy terhes vagyok , de így biztos hogy nem alapítok vele családot így fújhatha , mert nem lesz gyerek( persze nem komolyan gondolva) aztán nézném a reakciót...de tudd, hogy ez a kapcsolat sosem lesz a régi.


Nekem pajzsmirigy gondjaim voltak és a férjem leszögezte , hogy akkor sem lesz semmi ha nem sikerül, mert engem szeret nem pedig csak valami gazdatest vagyok és rengeteg lehetőség van a gyerekvállaláshoz. Megértem az összetörtséged és sok szerencsét főleg lelkierőt a kapcsolat megmentéséhez...szükséged lesz rá.

2015. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mondd el neki, hogy terhes vagy.

Nem is értem, hogy miért nem mondtad el rögtön.

Mi is régóta próbálkozunk és nálunk a férjem is kívülről tudja, hogy mikor kéne megjönnie, mikorra nem várjuk.

Nekem fura lenne, ha akár egy napig is elhallgatnám, hogy mi a helyzet.


Egyébként számomra nagyon kiábrándító lenne, amit tett.

Oké, hogy meg kell valakivel beszélnie. Na de pont az exével? Nem hinném, hogy ő lenne erre a legalkalmasabb. Hiszen ahogy látszik is, ő ezt felkérésnek vette és rögtön ajánlatot is tett neki.

Az is szomorú, hogy ezért rád már nem tud úgy tekinteni.

2015. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
91%

" a felesége nem tudok neki gyereket szülni"


Az is lehet, benne van a hiba, hogy nehezen jött össze.

2015. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon csalódott és dühös lennék, mint te, az biztos, és nem mondanám el neki, hogy babát várok, csak akkor, ha már meggyőződtem arról, hogy semmi nem lesz a régi szerelmével, és nem csak a gyerek miatta, hanem magam miatt maradna velem.


Mit tennék?


Először is bőgnék egy nagyot.

Második körben próbálnám végiggondolni higgadtan a helyzetet. Mennyi ideje tart ez az egész, és szerinted sima barátként osztotta meg ezt a nővel, vagy több is alakulhatna?

Volt valami oka, hogy nem jött össze eddig a baba? Mert ez elég könnyelmű kijelentés, hogy te nem tudsz szülni, lehet, hogy nála van a gond.


Azt hiszem ha kicsit megnyugodtam, akkor este finoman elkezdeném kérdezgetni a témával kapcsolatban.

Mi van, ha még várni kell a babára? Mi lenne, ha még sokáig nem jönne össze? Lenne-e türelme végigcsinálni velem pl. a lombikot? Milyen érzések kavarognak benne a gyerekvállalással kapcsolatban? És változott-e valami az irántam való érzéseiben? A végén pedig rákérdeznék a volt barátnőre. Nem kertelnék, elmondanám, mit tudok, és hogy rosszul esett. És kíváncsi lennék mi a véleménye a nő ajánlatáról (ő szívesen szülne).


Én abban reménykednék, hogy a baba tudta nélkül megnyugtat, kiderülne, hogy semmi nincs a nővel, csak kicsit elkeseredett, és pont neki sírta el a baját...stb.

Ha nem így van, akkor viszont alaposan átgondolnám a helyzetet.

2015. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
38%

Nezd, neki minusz hogy nem bizott annyira benned, hogy veled beszelte meg ezt, meg amiert szoba allt az exszel.

Az exet inkabb nem minositem, az en szulnek tipusu megjegyzeseivel, nem tudnek ra olyan szep szavakat talalni mint a nok egymas kozt :)


Viszont neked is minusz, amiert egy ennyire regen vart esemenyt eltitkolsz a ferjed elol, ami ra ugyanugy tartozik mint rad.

2015. dec. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon csalódott lennék, én ilyeneket ne tudnék magamban tartani,biztos,hogy azonnal elmondtam volna neki azt is,hogy tudok a beszélgetésekről,és azt is,hogy terhes vagyok.
2015. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
79%

Nem akarlak megbántani,de a férjed egy ruppótlan tuskó.

Igazi hímsoviniszta elképzelés,csak a nő hibája,ha nem lesz terhes,elvégre a teremtés koronája,a dísz.asz csak tüchtig kifogástalan megtermékenyítő anyaggal rendelkezhet,ugye?!

Gusztustalan,hogy ezt az intim témát 3. Személlyel beszéli meg,duplán undorító hogy az exsszel. Az én bizalmam az biztos hogy megingana,kipakolnék és közölném,hogy én sem tudnék rá úgy tekinteni mint rég.

A terhességet mondd el,de azt is közöld,hogy nagyon sokat kell dolgoznia hogy visszanyerje a bizalmad.

2015. dec. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!