Terhesség, férj?

Figyelt kérdés

Három év próbálkozás után végre sikerült teherbe esnem, hatalmas öröm ez nekem, már nagyon vágytunk babára a férjemmel. Azonban... pár hete furán kezdett viselkedni a férjem, többet túlórázott, sokkal többször nyomkodta a telefonját úgy, hogy én ne lássam. Rossz érzés fogott el evvel kapcsolatban, ezért bele néztem a telefonjába, Tudom, szemét dolog volt. Kiderült, hogy a régi szerelmével beszél már pár hónapja. Párszor találkoztak is, de semmi sem történt. A férjem ilyeneket írt neki, hogy kár, hogy én, a felesége nem tudok neki gyereket szülni és hogy ez neki hatalmas csalódás,már nem tud úgy nézni rám, mint régen. A nő pedig olyanokat mondott, hogy ő szívesen szülne neki, mert ő biztos tudna.

Mindezek ellenére a férjem velem kedvesen viselkedett, mintha mi se történt volna...

Nagyon összetörtem... ezért még el se mondtam, hogy terhes vagyok. Legszívesebben el se mondanám neki és elhagynám, nagyon dühös, csalódott vagyok.

Ti mit tennétek?


2015. dec. 14. 11:08
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
82%

hát ez tényleg elég gáz. még ha egy haverjával beszélte volna meg. de pont egy régi szerelmével? az meg szívesen szülne neki..hát nem is tudom.

valóban elég meredek.

és tényleg az a szép,hogyha nem voltatok kivizsgáláson,akkor simán lehet,hogy amúgy a férjeddel volt valami gebasz, nem kéne mindig a nőt okolni,ha nehezen jön össze a baba. 2 ember kell hozzá. ő mennyit tett érte,hogy összejöjjön? volt kivizsgáláson?


amúgy arról beszámolt neked a férjed,hogy párszor találkozott a nővel?? ha nem, akkor számomra nem lenne kérdés,hogy maradjak -e mellette. nekem az nem fér bele,hogy a hátam mögött találkozgasson a volt szerelmével. még ha megbeszélte volna velem,akkor ok,de teljes titokban..számomra nem férne ez bele!!

mindenképpen mondd el neki,hogy elolvastad. és a terhességet is mondd el neki(utána)

2015. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

El fogom neki mondani, hogy terhes vagyok. Valószínűleg azt is közlöm vele, hogy tudok a levelezgetéséről...

2015. dec. 14. 11:57
 13/49 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképp írd meg a fejleményeket, érdekel hogy reagál a férjed. Sok sikert.
2015. dec. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
69%
Kitartást!!
2015. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
90%
Undorító, hogy valaki a házastársát kibeszéli a volt nőjével. A helyedben megmondanám neki, hogy iszonyat nagyot csalódtam benne. És hogy szüljön neki a volt nője akkor, miért nem őt vette el? Mellesleg meg benyögném, hogy ja, amúgy terhes vagyok, de nyugodtan el lehet húzni.
2015. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
83%

Igen, valószínűleg én is úgy reagálnék mint a 15-ös.

És lehet, hogy semmiféle hasoncsúszós, pitizős, vörösrózsaszirmos mercicsokis bocsánatkéréssel nem tudna meggyőzni többet...

2015. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
81%

Én első nekifutásra azt mondanám el, hogy tudok a levelezésrol. Nem ártatlan megbeszélésnek tartom, hogy az exszel tette, aki azt merészelte írni, hogy ő bezzeg szülne.

Ez szerintem árulás es nagyOn undorító. Es ne azert kepesszen hozzám/ értem, mert most megtudja, hogy terhes vagyok.

Megértem a csalódottságodat. Alkat függő, ki hogyan reagál erre.

2015. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
77%
15-ös válaszolóval értek egyet én is. Nekem rosszul esne, hogy csak gyerekszülésre kellek neki. Hogy nem úgy tekint rám, mint egy nőre, hanem valakire akit felcsinál és szüli a gyerekeket. Ez olyan, mintha leragadtunk volna régmúlt korokban, ahol a nő volt az utolsó aki számított.
2015. dec. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
63%

Nem mondanám el, hogy tudok a levelezésről, ilyen magas labdát nem adunk.

Azt sem mondanám el, hogy terhes vagyok, egyelőre.

Viszont megkérdezném tőle egy nagy beszélgetés keretében, hogy mit tart fontosnak a kapcsolatunkban, mikor megy el spermavizsgálatra, és hajlandó lenne-e lombikprogramra idegen donorral, vagy örökbefogadásra, ha kiderülne, hogy NEKI nem lehet gyereke. Te ugyanis nagyon szeretnél, és nálad semmi gond nincs.

Hátha elgondolkozik.

2015. dec. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
30%

fúú én leüvölteném a fejét(hogy védekezésre sem legyen ideje), hogy furcsán viselkedett ezért belenéztem a mobiljába és mi az hogy én csak a gyerek szülésre vagyok jó és hányas volt biológiából, ha azt sem tudja hogy sokszor ilyenkor a férfi miatt nem jön össze a gyerek?mi az hogy nem tud úgy nézni rám mint régen , mikor minden reggel álságos mosollyal folytatta a napot egy-egy ilyen levél után? ha így állunk pakoljon mehet anyucihoz.

Miután összepakolt és kint áll az ajtóban közölném vele ja amúgy terhes vagyok te paraszt és becsapnám az ajtót, had szenvedjen.

2015. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!