Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol töltenétek ez esetben a...

Hol töltenétek ez esetben a szentesét?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk friss házasok, saját családunk van. Évek óta ez megy, minek után nem szeretjük már a karácsonyt.


Anyósom és Anyám egymásnak feszült a szenteste miatt. Mindketten imádják az ünnepet. Anyám szerint náluk kell lenni, anyós szerint meg nála. Mi pedig itthon. Mivel a szülők szerint nem áll ki senki a saját anyja mellett, elegünk lett és inkább elutazunk.

Vagy szemétség? Alapból nem szeretjük az ünnepeket, és sok már ez a "kell"...


2015. nov. 8. 13:56
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Hát Boldog Karácsonyt..

Mindenkinek...

lalalalalala

:-)

Mindenki ott karácsonyozik ahol akar!!

2015. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
0%

Kész, megadom magam. Aki már nem képes a saját gondolati meneteit sem követni, mint ti, azokkal már értelmetlen vitázni.


"Semmi kedvem nem volt főzőcskézni, beeső vendégeket várni stb, stb."


Erre, ilyen indokokra írom, hogy fele annyi pénzből ezeket meg lehet úszni (ja amúgy üdvözöllek, hogy neked nem számít a pénz csak az a baj, hogy nem hiszem el) ki lehetne védeni, erre jön az okos néger, hogy nem is a kajálásról szól a wellness de akkor minek a főzésre fogni ha amúgy nem számít a pénz meg nem is az az egésznek a lényege...


Most akkor azzal van bajotok, hogy főzni kell, vagy, hogy a kis család betámad, vagy nincsen semmivel sem, csak egyszerűen szerettek wellness-ezni? Ki érti ezt már.


Azt hiszitek érdekel engem, hogy karácsonyoztok? Lesz.rom, kb.

Csak felhívtam a figyelmet arra, hogy amilyen fals indokokat gyártotok, azzal "aput" lehet meg lehet etetni, de én qrvára nem venném be, és itt sem fogom, ha már publikusra szánjátok, de szerintem még ti magatok is elhiszitek, hogy valójában azért szeretitek a muffotokat áztatni a pezsgőfürdőben, mert semmi kedvetek nem volt otthon főzni.


Na, szevasztok!

2015. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
:))))
2015. nov. 8. 19:27
 54/55 anonim ***** válasza:

"Kész, megadom magam. Aki már nem képes a saját gondolati meneteit sem követni, mint ti, azokkal már értelmetlen vitázni.


"Semmi kedvem nem volt főzőcskézni, beeső vendégeket várni stb, stb."


Erre, ilyen indokokra írom, hogy fele annyi pénzből ezeket meg lehet úszni (ja amúgy üdvözöllek, hogy neked nem számít a pénz csak az a baj, hogy nem hiszem el)"


Te kajak nem hiszed el, hogy ha egy párnak nincs gyereke és nem gyári munkásként dolgoznak, akkor rohadtul belefér egy ilyenre kiadni akár pár százezret is (persze nem kerül annyiba, de hagyjuk).

2015. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

A 3 gyerekemmel voltam, akiket özvegyként, egyedül nevelek. Egymagamnak jóval több a jövedelmem, mint egy átlag házaspárnak, nem akartam erről írni, mert nem tartozik a kérdéshez.

Remélem, azért nem kapsz infarktust ettől az infótól.

2015. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!