Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összefuttok a párod volt...

Összefuttok a párod volt párjával, netán, még egy kis időt is együtt kell töltenetek, hogyan reagálsz?

Figyelt kérdés

Vagy a te volt pároddal, a mostani párod hogyan reagál?

Köszönsz neki, és kész, vagy milyen érzés fog el?Esetleg összefuttok mondjuk egy baráti társaságban, vagy szórakozóhelyen, egyéb helyen "véletlenül"... Lehet ezt "felnőttként kezelni"?

Kort, nemet és sztorit írjatok :)

:)


2010. jan. 7. 17:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

És nem arról kell találgatni, hogy velem mi van, a kérdésemre szeretnék válaszokat :)!Elméleti szinten érdekel, hogy mással mi van :)

Köszi

2010. jan. 7. 17:48
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyik exemmel nagyon jóban vagyok, ismerem az új barátnőjét is. igaz a lánnyal csak egyszer találkoztam, akkor beszélgettünk, kedves volt. Mivel már nem vagyok szerelmes, ezért egyáltalán nem zavar a dolog, miért zavarna? örülök, hogy jól megvan az új lánnyal.


31/N

2010. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem már csomószor volt ilyen. és semmi gáz nem lett belőle, tök intelligensen kezelték a fiúk a dolgot.

sőt. volt olyan, h a telefonelőfizetésemmel kapcsolatban kellett valamit intézni az exbarátommal.

ott voltam én, az akkori párom, az volt párom, valamint az ő menyasszonya. tök kedélyesen elcsevegtünk, a pasik kidumáltak minket, mi a pasikat :)


semmi gáz nem volt, senki nem feszengett.


akkor voltam 20, most 22l


ja, meg másik: a mostani barátom, meg a kettővel ezelőtti is találkozott már jópárszor, és olyan haveri kapcsolat alakult ki köztük, h akárhányszor összefutunk, szinte összefognak ellenem és oltanak :) meg marháskodnak :)

2010. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírnám elviselni, kerülöm. Néha még rémálmaim is vannak a volt csajával.
2010. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

:))

mééég...

2010. jan. 7. 18:06
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
összeismerkedésünk után 6 hóval összeházasodtunk a férjemmel. Az ő falujába költöztünk, ahol szinte azonnal összefutottam az exével akivel 3 évig járt.Nem tudom miért,de nagyon kínos volt.Eltelt néhány év, Ő is férjhez ment és az oviban naponta találkozunk.Jókat dumálunk.Igaz a férjem és a kapcsolatuk sose volt téma
2010. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen és ez egyáltalán nem gond főleg ha a párod is jól viseli!!De ha szereted és hisz neked akkor nem veheti rossz néven de ha persze kétségek akadnak benne nyugtasd meg és kicsit hanyagold az exed
2010. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a kérdés elméleti jellegű még mindig :)
2010. jan. 7. 18:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A párom korhazba kerult régen, akkor kb. fél éve volt, hogy együtt voltunk. megtudta ezt a "volt" és ő is jött a kórházba látogatóba...itt a páromnak szökött megölelte, és engem félrelökött szó szerint, hogy hagyjam beszéljenek, mert rég nem láttak egymást, ezután közölte, hogy ő úgyis többet tud a páromról, mert hogy régebb óta ismeri és én sosem fogom megismerni annyira...ezután eltett egy hajtincset a párom hajából, hogy megy s teszi a párnája alá...ott akkor nem cirkuszoltam neki, és ki sem akadtam, a párommal lerendeztem a dolgot...ettől a pillanattól kezdve kellett döntenie arról, hogy velem marad, vagy ápolgatja "baráti kapcsolatát"(ami részéről tényleg baráti volt) a csajjal...hát döntött...azóta se kép se hang a csajsziról, illetve egyszer hallottam hogy kibeszélt engem a páromnak, na de kár volt...:P

19-L

2010. jan. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem lehet mondani, hogy sülve-főve összejárunk, de minden születésnap és névnap meg van köszöntve apró ajándékkal. Karácsonykor, szilveszter előtt párosan is összejövünk. Kisegítjük egymást apróságokkal, mikor valamiben megszorulunk, pl. én segítettem virágokat beszerezni a fiúk ballagásásra, ő pedig megvarta a lányom farsangi jelmezét. Jóravaló, barátságos embernek tartom, nem én miattam váltak el a férjétől, nincs miért haragudnunk egymásra
2010. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!