Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összefuttok a párod volt...

Összefuttok a párod volt párjával, netán, még egy kis időt is együtt kell töltenetek, hogyan reagálsz?

Figyelt kérdés

Vagy a te volt pároddal, a mostani párod hogyan reagál?

Köszönsz neki, és kész, vagy milyen érzés fog el?Esetleg összefuttok mondjuk egy baráti társaságban, vagy szórakozóhelyen, egyéb helyen "véletlenül"... Lehet ezt "felnőttként kezelni"?

Kort, nemet és sztorit írjatok :)

:)


2010. jan. 7. 17:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kikaparom a szemét, azt a büdös boszorkányát.
2010. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
:))))))
2010. jan. 8. 12:03
 13/14 anonim ***** válasza:

Amilyen kapcsolatuk volt páromnak az ex-el, nem hiszem, hogy leállnának beszélgetni, még a köszönést is kizártnak tartom.

Én (elméletben persze) szívesen kikaparnám a szemét, mert olyanokat hazudott róla másoknak, hogy valami hihetetlen! (Nem értem, ha vége a kapcsolatnak, minek hazugságot terjeszteni...)

A valóságban persze csak ideges lennék, és örülnék, ha látná milyen jól érzi magát velem, nem úgy, mint vele. :)))


Én 20/L párom 26/F

2010. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:D
2010. jan. 9. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!