Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne a párotokròl...

Ha kiderülne a párotokròl hogy abortusza volt elhagynátok?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Ha nem miért?
2015. nov. 7. 07:41
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
39%
félre értettetek, nő vagyok, de a véleményemen ez nem változtat. És igen, tudom milyen terhesnek lenni, pont ezért mondom, hogy a szememben nincs semmi méltósága annak, aki képes megölni a saját gyerekét. Utolsó, azt mondod nem adnád örökbe, inkább esélyt se adsz neki az életre. Érdekes hozzáállás. És igen, én mindig duplán védekezek. Tablettát én sem szedhetek, ezért mindig óvszert használunk, kiegészítve megszakítással és a naptár módszerrel. Ez senki egészségét nem tette még tönkre, igaz több odafigyelést igényel, viszont egy kicsi élete se szárad a lelkemen, és nekem ennyit megér.
2015. nov. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Jo, igy mar ertheto. Nem vagyok ugyan vallasos, de egy idezetet a Bibliabol mindog az eszemben tartok: Ne ítélj, hogy ne ítéltess! Ajanlom figyelmedbe utolso...
2015. nov. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

ma 05:22

Figyelj, saját magamból tudok kiindulni: én pl szívesebben választanám magamnak a halált, mint hogy állami gondozott legyek. Ennyi. Mint írtam, addig vetetném el, amíg tudattalan, még nem is baba.

Az meg, hogy te totál a végtelenségig bonyolítod a szexet, a te dolgod, de szerintem nem ez az átlag.

2015. nov. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
14%

"Tudatlan sejtkupac".....te jó Isten mennyi sérült ember van...

Mi 3-an vagyunk testvérek,öcsém nem volt

tervezett gyerek,szüleim 1 fiút és egy lányt szerettek volna.De nem vettették el..pedig sosem éltek nagylábon és most sem vagyunk gazdagok.Terhesség alatt nem dolgozott anyu csak apám.Nem rinyált ,hogy "Jaj a nyomorba a gyereket,rongyban jár stb.."lóf aszt.Ha kellet túlórázott.De felnevelték mind a 3 gyereküket tisztességben és megkaptunk mindent.

Szóval tudom én ,hogy egy abortusz könyebb mint dolgozni és felelőséget vállalni,de azért vannak normális emberek akik inkább a 2.opciót választják.Azok akik elmennek abortuszra nem hajléktalanok mind csak ezt ne mondjátok.

Az abortusz nem más mint menekülés a felelőség és az "igazi"élet elől.

Nyugodtan tessék lepontozni.

27/F

2015. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
34%
33as, lehet túlbonyolítom, de legalább nem lesz szükségem abortuszra. Mert az számomra sokkal nehezebb lenne, mint odafigyelni szex közben a testemre és a partneremre. És nem kell hinnetek nekem, de az egyik gyerekem örökbe fogadott, de újszülött korától mi neveljük. Már nincs olyan, hogy egy baba intézetbe kerül, hisz olyan már nincs is. Ha nem rögtön fogadják be, akkor míg meg nem találják az ideális szülőket, nevelőszülőknél helyezik el. Párom állami gondozott volt, de soha, egy pillanatra sem hallottam tőle, hogy bárcsak inkább elvetették volna. Boldog élete volt, és van a mai napig, értékes ember lett belőle.
2015. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Utolso elotti, biztos, hogy mindent megadtak nektek a szuleitek? Tudod, a minden, az relativ fogalom. Valoszinuleg neked is mast jelent es nekem is.


En pl minden alatt azt ertem,amit en is megkaptam a sajat szuleimtol, vagy meg egy picit tobbet. Na, en ezt nem lennek kepes megadni egy esetleges gyereknek, igy,ha ugy alakulna, elvetetnem. Ez mindenkinek a sajat dontese, es az eletszinvonal,amin el es a gyereket nevelni akarja, az is mindebkinel mas. Nincs egy univerxalis szint, ami mindenkinek jo kell,hogyblegyen.

2015. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
28%

36-os

Mindent amit kértünk megkaptunk.

Normálisan volt kaja,ruha,suliba jártunk.

Mindegyikünk kapott telefont,számitógép,tv mindenki szobájába..stb.

Szóval amit kértünk azt megkaptuk.

Rengeteget dolgoztak a szüleim és ezt mind értünk.Sosem fogjuk tudni meghálálni ezeket nekik.

És mennyivel könnyebb lett volna ha csak nővéremet és engem tartottak volna meg?

Sokkal...de ők inkább még egy gyereket választottak ,mert ő is a gyerekük,saját vérük.

Szóval ezt kell megérteni,hogy egy gyerek óriási felelőségel és áldozatal,munkával jár.

Az abortuszra menők nagyrésze(és nem mind mielőtt ebbe is belekötnének)igenis felelőtlen és éretlen egy gyerekhez.De a szexhez már nagyon is érettnek érzik magukat 13-14 évesen...

Apuék 8-an voltak tesók és nagyapám mindig azt mondta:"Ha jó volt megcsinálni,akkor jó legyen felnevelni is"

34-es voltam azt hiszem..

2015. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó!

27 évvel ezelőtt kicsit más volt a világ. Ma a többség örül, ha minimálbéres munkája van. Abból önmagát eltartani se tudja. Legyen egy átlagos pár, két minimálbéres, albérletben. Napról napra élnek. Ide minek gyerek? Hogy egy héten egyszer kerüljön hús az asztalra? Turkalobol öltözzön a gyerek? Ne tudjon semmi extra programon részt venni, mert nincs rá pénz? Hát nem tudom, szerintem épeszű ember nem ezt szánja a gyerekének. Én úgy vállaltam gyereket, hogy mindent meg tudják neki adni, amit én alapnak tartok és ez bizony nem csak a létezést meg a tulelest jelentette, hanem olyan dolgokat, amiket én nem kaptam meg gyerekként, pedig nem voltunk szegények.

A másik típus, aki egyáltalán nem akar gyereket. Azt minek kényszeríteni terhessegre? Hogy a gyerek szeretet nélkül nőjön fel? Persze, örökbe is lehet adni. A terhesség alatt mit fog csinálni? Egzisztenciálisan teljesen tönkre mehet, arról nem is beszélve, hogy egy terhessegre nem nagyon tud eltitkolni! - milyen lesz a hozzaallasa a környezetének, ha kiderul, hogy örökbe akarja adni a gyereket?

Az utolsó kategória meg azoké, akik simán nem törődtek a vedekezessel -ez az egyetlen, amit elitelek, mert az abortuszt nem fogamzasgatlokent kellene használni. De ezzel a réteggel semmit nem lehet kezdeni. Max a felvilágosítás meg ingyenes fogamzásgátlás lehetne megoldás, de miután ez a réteg többnyire nem épp a legintelligensebb emberek közül kerül ki, nem hinném, hogy bármi is változna. ...

2015. nov. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
7%

Kedves utolsó!


Először is én vagyok 27 éves,viszont itt most öcsémről volt szó.Ő nem volt tervezett.


" Ma a többség örül, ha minimálbéres munkája van. Abból önmagát eltartani se tudja.

Azért ez nem teljesen igaz így.

Nézd meg egy szupermarket parkolóját...

" arról nem is beszélve, hogy egy terhessegre nem nagyon tud eltitkolni! - milyen lesz a hozzaallasa a környezetének, ha kiderul, hogy örökbe akarja adni a gyereket?"

Olyan lesz a hozzáállása amilyet megérdemel.Nem tudom sajnálni.

" de miután ez a réteg többnyire nem épp a legintelligensebb emberek közül kerül ki"

Azért ezzel vitatkoznék.

Vannak persze ilyenek is,de nagyrésze inkább fiatal menő kislány és az egzisztenciával küzdő nők akik mindenáron sikeres üzletasszonyok akarnak lenni.

Nem csak a szegény és tudatlan emberek járnak abortuszra....

2015. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
93%
Hát utolsó, te vagy nem 27 éves vagy, vagy végtelenül buta, mert az értő olvasás egy picit se megy. Fuss neki megegyszer, hátha sikerül.
2015. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!