Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne a párotokròl...

Ha kiderülne a párotokròl hogy abortusza volt elhagynátok?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Ha nem miért?
2015. nov. 7. 07:41
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
90%
Valóban, örökbe lehet adni. Látom is, amint Szabó Éva minimálbéres dolgozó bejelentő a munkahelyen hogy terhes és emiatt könnyített munkát kér. A szülés várható időpontja után érdeklődő főnökének elmondása, hogy ne aggódjon, örökbe adja majd a gyereket. Ezt természetesen megosztottság minden más érdeklődővel is, lévén előbb utóbb látják rajta, hogy terhes és érdeklődnek. Mire a szülésig eljut, már porig alázta mindenki, barátai nincsenek, a munkahelyen nem várják vissza. Közben azért remélhetőleg nem halt éhen, amikor kénytelen volt veszélyeztetett terheskent tappenzre menni. Az albérletben szivessegbol megturik, de szülés után mennie kell. A kórházban úgy bánnak vele, mint a véres ronggyal, épp csak le nem kopik. De jó így, hiszen kit érdekel, a lényeg, hogy a gyerek megszulessen. Jó esetben túl jut rajta és próbálja élni az életét, rosszabb esetben utcára kerül és hajléktalan lesz. Ugye, a kényelem. ....
2015. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
14%
ha normálisan képtelen volt védekezni... de persze, tudjuk, itt gyakorin mindenki tökéletesen védekezik, és úgy lesz terhes... de mindegy.. nekem nem kéne ilyen nő.
2015. nov. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
96%
Mondj csak egy, egyetlen egy 100% biztonság fogamzásgátló módszert. Csak egyet.
2015. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
7%
kombinált védekezés. arra, hogy mindkettő pont egy időpontban sikertelen, semmi esély sincs. de az ugye macerás, könnyebb abortuszra menni
2015. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
81%
Azért arra Igen kevés esélyt látok, hogy egyszerre két védekezési módszert is használjon valaki.... De mindegy is, mert szerinted abortuszra szorakozasbol járnak.
2015. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
15%
igen, az én ismerősi körömből a legtöbben két módszert használnak, bár ők az értelmiségibb réteg. Szerinted meg nincs más megoldás az abortuszon kívül..akkor hajrá, ha a lelkiismereteddel el tudsz számolni.
2015. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
45%
Irrelevans, amit irsz 60%-os. Elsosorban, leri rolad,hogy himsoviniszta vagy (abortuszra jaaar - mintha az valami kulonora lenne, ahova az emberek csam ugy eljarnak, ha nem tud rendesen vedekezni - ja, nyilvan, hiszen az kizarolag a no dolga ugyebar), nem mellesleg ferfi. Gozod sincs rola,hogy milyen allapotosan tok egyedul lenni, munka nelkul, fedel nelkul, kilatasok nelkul. Orulj neki, hogy masodlagos nemi jellegedbol fakadoan sosem fogod ezt a poklot megjarni, es maradj szepen csendben. (Egyebek t hidd el, normalis nonek ilyen szoveggel te sem kellenel, ugyhogy sokat nem vesztettek az altalad oly gyulolt "abortuszos nok")
2015. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
46%
60%: Te ugye MINDIG gumit húzol? Miért várod el a védekezést csak a nőtől? Megérdemelnéd, hogy pórulj jár, és az anyuka tartsa meg a gyereket.
2015. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
58%

Nézd 26.

40 éves vagyok, 22 éve élek némi eletet. Egyszer voltam terhes, akkor is tervezett. Tablettával vedekezek, házas vagyok, az átlagnál jobb anyagi körülmények között élek. Ha becsuszna egy terhesség, nem tartanám meg, mert nem akarok több gyereket. Annak az egy tervezetten születettnek akarom a maximumot adni. Tehát igen, elmeletileg előttem az abortusz lehetősége.

2015. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
30%

Nézd, én nem vagyok hajlandó elrontani az egészségem hormontablettával. Pasiként könnyen beszélsz, a guminak semmi káros mellékhatása. Mi is óvszert használunk a párommal, minden alkalommal, de van rá esély, hogy kilyukad.

Örökbeadni meg nem olyan egyszerű. Ha már megszülném a gyereket, nem lenne szívem állami gondozásba adni, inkább addig mondanék le róla, amíg - bocsánat a megfogalmazásért - egy tudattalan sejtkupac.

Vicces, mikor a pasik nyilatkoznak erről. Próbáltad már, milyen egyszerű terhesnek lenni?

2015. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!