Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne a párotokròl...

Ha kiderülne a párotokròl hogy abortusza volt elhagynátok?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Ha nem miért?
2015. nov. 7. 07:41
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
78%

Válaszolhatok lányként? Kb el tudom képzelni az érzést.

Nos, önmagában ezért nem hagynám el. Nem is értem, miért kéne.

Viszont, ha pl kibökné, hogy ja, amúgy terhes volt tőlem, és meg se beszélte velem, csak szó nélkül elvetette, akkor lehet otthagynám, nem tudnék bízni benne.

2015. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem hagyott el a parom. Elmondtam neki, kicsit ledobbent, de aztan mondta, hogy emiatt nem valtozott rolam a velemenye, nyulvan ez volt akkor a szukseges rossz. Szoval nalunk ebbol nem volt problema.
2015. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
26%

Én simán elhagynám..

Azért kicsit furcsa,hogy az itt jelen lévők számára az abortusz egy teljesen természetes dolog amivel semmi baj nincs...ezt nem tudom megérteni.

Mondom ezt férfiként...

2015. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
7%
igen, mert a hányinger kap el az ilyen nőtől, és nem lenne gusztusom hozzáérni.
2015. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
68%
Majd ha mondjuk a lanyodat vagy a feleségét megeroszakoljak és nem hat az esemenyutáni, vagy kiderul hogy a szuletendo gyereked súlyosan fogyatékos, akkor is legyen hányingered, utolsó.
2015. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
23%
utolsó, nyilván az más eset... de ha a saját kényelme miatt, veteti el a saját gyerekét, csak mert kényelmetlenséget okozna az érkezése, az a szememben a legalja. Egyébként meg, számold ki mennyi esélye van annak, hogy valakit megerőszakolnak, és még az esemény utáni sem hat.. olyan minimális, hogy adatokat nem is találtam róla.
2015. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
68%
Hja, valóban, inkább éhezzen a gyerek, meg járjon rongyokba.
2015. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
0%
örökbe is lehet adni...de akkor a kényelme sérülne ugye..
2015. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
91%
#19: Nem örökbe kell adni. Az abortusz ellenes apukák biztos szívesen nevelik majd szegény gyereket, megoldják a munkát, bölcsit, mindent.
2015. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!