Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne a párotokròl...

Ha kiderülne a párotokròl hogy abortusza volt elhagynátok?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Ha nem miért?
2015. nov. 7. 07:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
85%

Nem

Attól mert abortusza volt miert kellene elhagyni?

2015. nov. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
39%

Attól függ,hogy miért volt.És hogy az én gyerekemet vettete el vagy másét!

Ezt leírhatnád.

2015. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
Nem. A párom ertekrendje az enyémmel azonos, így nyilván azért döntött az abortusz mellett, mert akkor az volt a legjobb megoldás számára
2015. nov. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Ez az ő döntése, amit tiszteletben tartanék. Ráadásul ez a múltjának a resze, nincs hozzá sok közöm.
2015. nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
73%
a mult elmult semmi jogod szamon kerni valakin mitt tett mikor meg nem volt eleted resze
2015. nov. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
70%
Az adott embert kérdezd. Egyszerűen olyan dolog, hogy van akit nem érdekel, van olyan, akinek meg nem fér bele az értékrendjébe. Egyik sem jobb vagy rosszabb, én mindkettőt meg tudom érteni. Hozzáteszem, nem is kell megérteni, el kell fogadni és ennyi. Győzködni nem szabad nekiállni.
2015. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
64%

nem

az a múlt ...

2015. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagyok. A férjem egyértelműen nem hagyna el, ha lett volna abortuszom, egyezik a véleményünk a dologról: ha nem megfelelő körülmények közé érkezne a gyerek, nem tudnánk eltartani, akkor elvetetnénk.
2015. nov. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
68%
Nem hagynám el. Nincs semmi gond az abortusszal.
2015. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
68%

0% információtartalom, nem lehet hasznos választ adni.

Kinek a gyereke volt elvetetve, milyen okból, a kapcsolat előtt, vagy alatt, ezek mind olyan szempontok, amiket figyelembe kell venni, mielőtt döntenék, hogy elzavarlak, vagy sem.

2015. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!