Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vélekednétek a párotokr...

Hogyan vélekednétek a párotokról ha megtudnátok, hogy abortusza volt?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásolná ez a kapcsolatot, ha már együtt éltek?Leginkább férfiak válasza érdekelne.
2014. dec. 11. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Semennyire nem befolyásolná. Még mindig jobb, mint megszülni és rossz körülmények között felnevelni. Nem lennék rá dühös, amiért nem mondta el, ez olyan téma, amiről nem sokan beszélnek szívesen.
2014. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Hogy érted? Hogy életében volt már abortusza, vagy a kapcsolatotok ideje alatt, de később szerzel róla tudomást?
2014. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Évekkel ezelőtt nem a jelenlegi társtól.
2014. dec. 11. 12:49
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát, én nő vagyok, és nem leszek népszerű az ősanyák között, de hálás vagyok, amiért a rosszindulatú, anyagias exe hiába akart mindenáron gyereket, a párom nem mert vele vállalni. Nem zavarna, ha abortuszuk lett volna, sőt egyáltalán nem értem, miért zavarhatna akárkit egy abortusz. Az vállalkozik ilyesmire, aki annyira felelőtlen, hogy nem is szabad gyereket adni a kezébe, vagy aki pont felelősségtudatból nem akarja megtartani.
2014. dec. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez olyan dolog, amivel nem dicsekszik az ember már az első randin, és később sem szívesen beszél róla. Mivel végül megtudtad, pedig évekkel ezelőtt volt, gondolom elmondta neked. Igaz én nő vagyok, de úgy gondolom, hogy nem kellene hogy befolyásolja ez a kapcsolatotokat, főleg ha egyébként semmi probléma nincs közöttetek. Egy évekkel ezelőtti tettnek nem kellene belefolynia a jelenbe és ezen agyalni. Mindenki hibázik, és követ el olyan dolgokat amiket nem biztos, hogy kellett volna, de ha ő az abortuszt választotta anno, annak is biztos megvolt az oka. Ha lenne egy gyermeke, akkor nem is biztos, hogy épp együtt lennétek, és szóba álltál volna vele valaha is egyedülálló anyaként.
2014. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Megkérdezném, hogy ő is Saridon mellett lett-e terhes.
2014. dec. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

Én férfi vagyok. :)

Sokban függ ez a dolog attól, hogy ki honnan jött, milyen szellemben nevelkedett. Az én családomban, de mér a tágabb rokonságomban sem volt senkinek abortusza, vagy legalábbis nem tudok róla. Ugyanakkor azt hiszem, ha szereti az ember a párját, akkor ezzel együtt is képes szeretni. Nyilván nem örülnék, ha megtudnám a feleségemről, hogy átesett ilyesmin. Az ilyesmit az ember akkor mondja el, ha már van olyan szintű bizalom kettejük között. De időben el kell mondani, nem évek múlva.

2014. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Attól függ miért.

Más az, ha mondjuk megerőszakolták és abból lett terhes és más az, hogy nem tudta értelmezni a fogamzásgátlási eszköz használati útmutatóját (pl. napi szinten van kérdés, hogy jajj de én szedtem a tablettát, csak 1-2 napot hagytam ki, miért lettem terhes?- na ilyen IQmentes emberrel szerintem egyből szakít az átlag férfi)

2014. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Janka néni ***** válasza:
54%

Mi az, hogy a párotokRÓL? Nem a párotoktól a helyesebb? Egyébként vegyük tudomásul: mindenkinek van előélete és abban sok minden történhetett. Abortusz is. Ez nem egy olyan kérdés, amit muszáj megvitatni. A későbbi partner nem biztos, hogy átlátja a korábbi kapcsolat dolgait és nem is biztos, hogy rá tartozik. Ha ez veszélyezteti a jelenlegi gyerekvállalást, az persze más vagy ha ezért is kell erről beszélni.

Én nem akadnék ki, de persze a férfiak mások is lehetnek.

2014. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez van olyan horderejű infó, hogy el kelljen mondani.
2014. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!