Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én pénzem - te pénzed gyed...

Én pénzem - te pénzed gyed alatt: ti hogyan kezeltétek? Veszekednétek emiatt, kiharcolnátok amit szeretnétek vagy engednétek a családi békéért?

Figyelt kérdés

A második gyerekünkkel vagyok itthon gyed-en, 7 hónapos.


A munkahelyemről szóltak, hogy egyre több külföldi ügyfelünk van, ami továbbra is így marad. Ha megszerzem az orosz középfokú nyelvvizsgát, akkor amikor visszamegyek jobb pozíciót tudnak ajánlani, kötetlenebb munkaidőt és magasabb fizetést.

A férjem nem akarja, hogy menjek, ahogy fogalmazott ő ezt most nem hajlandó kifizetni. Menjek majd munka mellett, ha lesz rá pénzem.

Beleférne a költségvetésünkbe, nem kéne a megtakarításhoz nyúlni vagy zsíros kenyéren élni.


2015. okt. 22. 10:13
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

#30, te most végül is megoldást keresel egy problémára, vagy helyzetet akarsz teremteni a szakításra? (ha azt csinálná az egyik fél - tök mindegy,melyik - amit itt javasolsz, másnap elkezdhetne csomagolni, a szexszel való zsarolásra ez az egyetlen értelmes válasz)


A helyes megoldás ezzel szemben kb az, hogy ki kell deríteni, hogy mi a férj tiltakozásának valódi oka, és arra keresni valami megoldást... a konfliktus élezése soha sem vezetett még a megoldás irányába...

2015. okt. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a megoldás a problémára a hapsi egyértelmű eligazítása, most ugyanis nyilvánvalóan nagyon el van tévedve. Ha ezt nem hajlandó felfogni, nyugodtan menjen, amerre lát... és érezze magát olyan aljadék trógernek, amilyen. :)
2015. okt. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

Nem ad normalis magyarazatot. Szerinte felesleges, ennyit mond.

A baba anyukammal lenne a tanfolyam alatt.

2015. okt. 23. 08:11
 34/57 A kérdező kommentje:
25: 3 evet kuzdottunk a babaert, vegul lombikkal sikerult. Volt egy halva szuletett babank is. Ha kozben meggondolta magat, akkor nyaljon sot. Szetencsere ilyenrol szo sincs, imadja a gyerekeket.
2015. okt. 23. 08:15
 35/57 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező (#34) szerintem se a gyerekkel van valami baja, sokkal inkább a kettőtök kapcsolatában lehet valami gond, amit meg kellene találni.
2015. okt. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
28%

Jaja, az a gond, hogy megalázó helyzetbe kényszeríti azt a nőt, aki gyereket szült, neki. Ezzel lejáratja magát mint férfi, és egyúttal kiírja magát az emberek sorából is. Hogy anyuka tanulni akar hogy többet kereshessen, annak örülni kellene, és nem akadályozni.

Bosszúnak kicsinyes és picslicsáré, azon kívül önsorsrontó... milyen apa lesz ebből? Semmilyen, valószínűleg. Azzal a 3 cl trutymóval, amivel hozzájárult a gyerekhez, már letudta a magáét.

2015. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
0%
Nem irigylem a kérdezőt.
2015. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
43%
Egyáltalán, felfogta hogy milyen áldozatot hoztál érte?
2015. okt. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
67%
" azt a nőt, aki gyereket szült, neki." - érdekes, én azt hittem mindeddig, hogy egy párról van szó, és nekiK(!) lettek közös gyerekeik... mert (jó esetben) mindketten akarták... szóval nem, egyik se hozott semmilyen áldozatot a másikért, közös céljukat valósították meg a gyerekvállalással (jó esetben)...
2015. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
0%
Legyen nálad mindig egy kicsi kard, hogy ami a sorstól kell, azt kicsikard. Szerezd meg az oroszt, és majd átveszem a könyveidet, és még segíthetsz is benne nekem. Milyen hülye duma, hogy te pénzed. Úgy látszik pénzileg még nem házasodott össze veled. Nem mindig van ilyen lehetőség, ne szalaszd el. Sok puszi.
2015. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!