Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én pénzem - te pénzed gyed...

Én pénzem - te pénzed gyed alatt: ti hogyan kezeltétek? Veszekednétek emiatt, kiharcolnátok amit szeretnétek vagy engednétek a családi békéért?

Figyelt kérdés

A második gyerekünkkel vagyok itthon gyed-en, 7 hónapos.


A munkahelyemről szóltak, hogy egyre több külföldi ügyfelünk van, ami továbbra is így marad. Ha megszerzem az orosz középfokú nyelvvizsgát, akkor amikor visszamegyek jobb pozíciót tudnak ajánlani, kötetlenebb munkaidőt és magasabb fizetést.

A férjem nem akarja, hogy menjek, ahogy fogalmazott ő ezt most nem hajlandó kifizetni. Menjek majd munka mellett, ha lesz rá pénzem.

Beleférne a költségvetésünkbe, nem kéne a megtakarításhoz nyúlni vagy zsíros kenyéren élni.


2015. okt. 22. 10:13
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
66%
#49 "vagyis te úgy értelmezted a kérdező kérdését, hogy mindketten kiestek a munkából és otthon vannak?" - természetesen nem, én úgy értelmezem, hogy mindketten gyereket akartak, és ezért mindketten megtették a maguk dolgát az elmúlt 3-4 évben... tévednék? Nem hiszem...
2015. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég kaptam 160ezret, és mondtam a páromnak, hogy kell ebből 60 könyvekre, meg műszaki buzervanciára. Azt mondta jólvan. Aztán mit ad Iste , azaz hogy, hogynem elvtársak (Hofi), elfogyott a pénz a tudtom nélkül. Erre én frappánsan kivágtam magam (meg őt is), és ezt gondoltam: férfisors. Végülis a közösbe ment. Ha jobb lesz a fizetésed több szabadidővel, az a férjednek is jobb lesz. Ez is egyfajta befektetés. Az élet nagyon rövid, sok lemondással jár. Ha szeretek valakit, akkor lemondok érte. Remélem a hozzászólásokat olvassa a férjed is.
2015. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
3%
Erről van szó.
2015. okt. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
100%
"Erre én frappánsan kivágtam magam (meg őt is)" - na, azért egy ilyen piszlicsáré anyagi vita miatt én nem vágnék ki senkit:)))))))
2015. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
38%

maradjon a férjed otthon!


Mi az, hogy az ő pénze?


Menj és fogadd el, ha csak nem akarsz egy önző pasi árnyékában élni, de szerintem nem. Nagy fuck azoknak a pasiknak, akik azt hiszik, a nő HTB.

2015. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Megegyeztetek azóta?
2015. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Tegnap kaptam 68 ezret, testvériesen elosztottam. Enyém 20 bébié 48. :-)
2015. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!