Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed összebarátkozik a...

Férjed összebarátkozik a kolléganőjével?

Figyelt kérdés
Te ehhez mit szólnál? El tudnád fogadni? Esténként órákat is beszélnek. Késő estig dolgozik, hív engem is, de mi nem tudunk annyit beszélni. Aztán ő vele is beszél, de órákat. Már 3* vesztünk össze e miatt, már majdnem el is költöztünk, és nem változott semmi. Viszont el ismeri, ha vele beszélt. Bár volt olyan hogy törölt. Nem hiszem hogy lenne köztük bármi, egész nap telefonon ül ez bizonyított, este pedig beszélünk és akkor jön amikor mondja és hallom is, a háttérzajt a munkahelyén.
2015. szept. 24. 20:43
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha én valakinek a felesége vagyok, akkor egyben a lelki társa, támasza, barátja..stb. Persze ez nem zárja ki, hogy mással is barátkozzak, de nem mással osztom meg a legtöbb infót, gondolatot, véleményt, (akár telefonon, akár személyesen), hanem a párommal.

Lehet, hogy én vagyok rosszul összerakva, de nincs igényem arra, hogy a férjemen kívül naponta órákat beszélgessek valakivel. Ez nem azt jelenti, hogy a nincs férfi barátom, de van egy sorrend, és van egy határ.

Ez már rég túlmegy a határon, a fontossági sorrend meg sajnos nincs rendben.

2015. szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
51 tökjól írta, uezt gondolom és ugyanilyen típusú házzaságban élek. Viszont nagyon meg is becsülöm mert látom hogy kapcsolatok, házasságok jelentős része nem egy ilyen "életszövetségről" szól, hanem két társfüggő ember összeáll aztán lehet csodálkozni h hogy ellaposodott a kapcsolat, meg hogy a másik órákig elbeszélget az ellenk nemű munkatárssal.. Szerintem az alapokkal van a baj.
2015. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:
Mindig is törekedtem, hogy a kapcsolatunk megfelelő maradjon. Általában én szervezek programokat stb. De mióta itt dolgozik, nincs annyi időnk egymásra tény. Ezért hívom többször telefonon. Míg nem lépett be a csaj semmi baj nem volt. Soha nem volt ilyen problémánk.
2015. szept. 27. 15:44
 54/58 anonim ***** válasza:

De az hogy lehet h ált te szervezel programokat? Neki ez nem fontos?

A munkahelyet is megértem, de semmi pénzt nem ér meg feláldozni egy jó kapcsolatot..és ezt alapvetően neki is tudnia kellene. Nem tudom vannake nektek, de ha igen vagy egyszer lesznek gyerekeitek, még abban a káoszban is kell időt keríteni majd hogy kettesben legyetek, minőségi időt töltsetek együtt, és ez közös ügy, elvileg.

2015. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
50-es, jo lehet ilyen bölcsnek lenni. Köszönjük, hogy kiosztottak minket, ránk fért egy kis útmutatás. Szerintem nem vagyunk olyan sötétek, hogy önmagában a sok telefonálást találnánk gondnak. Szerintem nem értetted meg az alapsztorit. Nem szégyen.
2015. szept. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldani?
2015. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2017. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elmentek Amisnak családostól, hogy ne legyen olyan nagy a kísértés. Sokkal könnyebb úgy bezárni a másikat.
2017. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!