Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed összebarátkozik a...

Férjed összebarátkozik a kolléganőjével?

Figyelt kérdés
Te ehhez mit szólnál? El tudnád fogadni? Esténként órákat is beszélnek. Késő estig dolgozik, hív engem is, de mi nem tudunk annyit beszélni. Aztán ő vele is beszél, de órákat. Már 3* vesztünk össze e miatt, már majdnem el is költöztünk, és nem változott semmi. Viszont el ismeri, ha vele beszélt. Bár volt olyan hogy törölt. Nem hiszem hogy lenne köztük bármi, egész nap telefonon ül ez bizonyított, este pedig beszélünk és akkor jön amikor mondja és hallom is, a háttérzajt a munkahelyén.
2015. szept. 24. 20:43
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
0%
#30 Atyaisten! Te hanyadikos vagy? Minden atlag pasit, minden más no jobban érdekel, mint a saját felesége.
2015. szept. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon gáz a helyzet!!!

A férjed kezelést igényel. Ez már messze nem egy átlag állapot.


Tudod mit tennék, ha nem akar beszélni róla, én is saját életet élnék. Majd észreveszi magát. Ha mégsem, akkor nincs miről beszélni.

2015. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
35%
#31: te egy beteg, idétlen 15 éves lehetsz.
2015. szept. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
x15: Egy nőt meg minden más pasi, mint a saját férje. Basszus.
2015. szept. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha a férjed annyira nem méltat, hogy normálisan és őszintén megbeszélje veled a történteket, akkor szerintem semmi értelme tovább emészteni magad. Most is törölget, sunyiskodik. Gondold meg, hogy kell-e ez neked, meg tudsz-e még bizni benne?
2015. szept. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

Én semmiben nem korlátozom a férjemet, nem is ellenőrizgetem.

Ha viszont kiderülne, hogy órákat cseveg egy másik nővel miközben velem fele annyit sem kommunikál, akkor biztosan felajánlanám neki, hogy segítek költözni és albérletet keresni.

Szóval lehet a másik nemmel haverkodni, nekem pl. az esküvői tanúm is a legjobb (ffi) barátom volt. De nem sutyorgok vele naponta, nem törölgetem ki a hívásokat. Találkozni meg elvétve szoktunk kettesben, inkább a házastársainkkal együtt.

Egy ilyen sutyorgás nem jó jel.

2015. szept. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:

Tehát nem azzal van itt a probléma, hogy más nővel is beszélget a férjed, hanem azzal, hogy más nő jobban érdekli, mint te.


Ha te érdekelnéd igazán, akkor nem beszélgetne más nőkkel, ha te kifejezed neki, hogy ez téged zavar, és ne tegye. Egy normális kapcsolatban ez így működik.


ez az hogy ezt próbáltam vele megbeszélni, de nem lehet. mindig azt mondja nincs alapja. de mondom nekem ez sem fér bele. hát falra hányt borsó. max velem többet beszél most, de ugyan úgy keresik egymást. magyarul hülyére akar venni.

2015. szept. 25. 08:13
 38/58 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszembe, talán nem arról van szó hogy te nem érdekled annyira hanem hiányzik vmi a kapcsolatból, és már talált egy érzelmi pótlékot. Ilyenkor már nehezebb visszacsinálni a dolgot, de azért kitalálhatnátok dolgokat, amikből közös élmények származnak, főleg olyat amit korábban nem csináltatok: ilyen kuponoldalakon ezeregy jó ötlet van olcsón, elmenni egy különlegesebb étterembe, vagy páros masszázsra, vagy hasonlók.
2015. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező, én tudnék a másik oldalról mesélni. Nem teljesen biztos, hogy rémeket kell látnod :)

Nő vagyok és van egy nagyon jó barátom, akinek van párkapcsolata.

Minden nap találkozunk órákra, emelett beszélünk telefonon, face-n. Nagyon jókat tudunk beszélni, tulajdonképpen 0-24 non stop tudnánk beszélni, de mégsem gondol egyikünk sem arra, hogy legyen valami köztünk.

Persze el lehet képzelni, hogy mennyire kedvel a barátnője engem. Nála is volt, hogy nem mondott el mindent, hányszor mikor hogy beszélünk, ami kiderült és balhé volt belőle.

Nem azért nem mondta el, mert rosszat tettünk, csak tudta jól milyen a barátnője és csak bántaná vele.

Szereti a barátnőjét és nem is akarna mást.

Ha nálunk van ilyen helyzet, másnál is lehet.

2015. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez szép, de szerintem nem oké. Számomra ez is megcsalás volna, hogy mással tölt naponta órákat.
2015. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!