Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed összebarátkozik a...

Férjed összebarátkozik a kolléganőjével?

Figyelt kérdés
Te ehhez mit szólnál? El tudnád fogadni? Esténként órákat is beszélnek. Késő estig dolgozik, hív engem is, de mi nem tudunk annyit beszélni. Aztán ő vele is beszél, de órákat. Már 3* vesztünk össze e miatt, már majdnem el is költöztünk, és nem változott semmi. Viszont el ismeri, ha vele beszélt. Bár volt olyan hogy törölt. Nem hiszem hogy lenne köztük bármi, egész nap telefonon ül ez bizonyított, este pedig beszélünk és akkor jön amikor mondja és hallom is, a háttérzajt a munkahelyén.
2015. szept. 24. 20:43
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
Azt mondtam hogy ha még egyszer zavarosan viselkedik, lépünk. Aztán kiderült, hogy a hívások miatt viselkedik így. Magyarul ha megcsalna el is sírná magát. Nem tudom lehet tényleg én érzem már megfáradtan a kapcsolatunkat és én akarok véget vetni neki. Nem tudom. Rohadt keveset vagyunk együtt. Hónapok óta le kell mondani minden családi programot a munka miatt. Ezzel is betelt a pohár. Aztán itt a csaj is. Úgy érzem neki minden fontosabb nálunk. És nem tudok ellene tenni. Munkahelyet nem akar váltani, mert akkor viszi a bank a házat.
2015. szept. 24. 21:51
 22/58 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ha egy sima férfibarátságot helyezne így a családja elé, az se lenne rendben.
2015. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
a sok vita után talán ez változott valamit, de kérdés meddig tart.
2015. szept. 24. 21:58
 24/58 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekesek azok a hozzászólók, akik kérdezőt oltogatják, hogy belenézett a telefonba: sikerült a lényegre koncentrálnotok.

Kérdező: szerintem csak ultimátum segíthet. De olyan, amit be is tartasz. Ha csak fenyegetőzöl, az kevés.

2015. szept. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
100%

En valaszoltam mar az elozo kérdéseidre....igy sajnalom hogy meg most sem oldódott meg a hazassagod.

Es igen meg most is azt irom nem nornalis a párod viselkedése.

Nekem meg most is az a gyanúm hogy megcsal a ferjed😞

2015. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
84%
Férjed kolléganője egyedül él? Ha igen,akkor gyanús! Férjed mit dolgozik,hogy napi 18 órát kell dolgoznia plusz hétvégén is;itt valami bűzlik,én is munkamániás vagyok,de azért ennyire nem. Ha hetente 2-3szor összebújik veled a párod ,akkor nem csal meg biztos; ha csak havonta egyszer,akkor már gyanús...
2015. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
19%
Ha csak úgy mukodik a szereteted, hogy feltételeid vannak vele szemben, akkor az csak egy uzlet és ha úgy látod,hogy bukóra állsz, akkor ki fogsz szállni. Nyílván ezt szeretnéd, azért is keresel onigazolást idegenektol egy ilyen személytelen helyen. Nyogodtan vedd a bátorságot és szakítsd szét a családotokat, hiszen láthatóan nehezen tolerálod azt, ha valaki meri élvezni az életét.
2015. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
A csajnak 5 lakótársa van. Férjem 10-től-10 vagy 11- ig dolgozik. Hazajövetele előtt közvetlen szoktunk beszélni és hallom a nyomtatót, hogy dolgozik. Telefonjából látom, hogy 5 percenként keresik. Egyszer kétszer van 20 perc amikor nem keresik. És minden nap együtt vagyunk. Az az egy szerdai este gyanús. Meg a hajat nem tudom hogy hozza haza, de van. Az órás beszélgetés pedig olyan, mintha alakulóban lenne valami. Idő kérdése mikor robban ha így megy tovább.
2015. szept. 24. 22:18
 29/58 anonim ***** válasza:
84%

Szia Kedves An...!


Én mondtam,hogy nem lesz vége. :(

2015. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
73%

Ha téged zavar a dolog, akkor jogod van szólni a férjednek, hogy változtasson ezen. Ha nem változtat, akkor ezzel megsért téged, mert nem tisztel. Bezzeg a másik nőt többre tartja, mert az ő kedvéért beszélget vele, a te kedvedért pedig nem hagyja vele abba a barátságot... Érted? Tehát nem azzal van itt a probléma, hogy más nővel is beszélget a férjed, hanem azzal, hogy más nő jobban érdekli, mint te.


Ha te érdekelnéd igazán, akkor nem beszélgetne más nőkkel, ha te kifejezed neki, hogy ez téged zavar, és ne tegye. Egy normális kapcsolatban ez így működik.


Én a helyedben komolyan lépnék az ügyben, mert nem normális a férjed viselkedése, a szimpla munkahelyi barátság az nem ilyen, hogy állandóan beszélget két ember. Itt több van közöttük... Szóval döntsd el, hogy a lenézett harmadik akarsz lenni, akit előbb-utóbb meg fog alázni a férje, mert meg fog csalni (ha eddig már nem tette meg), és te csak az amolyan könyörgő de lesz*rt, szánalomra méltó háziasszony leszel otthon, miközben másokkal vígan hancúrozik... Vagy pedig tényleg költözz el, és szakíts. Legyen már benned önérzet.


Más kérdéseket nem olvastam el, és az összes itteni választ sem, szóval lehet, hogy nem látom jól a dolgot, de a kérdésed alapján ez a véleményem.

2015. szept. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!