Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed összebarátkozik a...

Férjed összebarátkozik a kolléganőjével?

Figyelt kérdés
Te ehhez mit szólnál? El tudnád fogadni? Esténként órákat is beszélnek. Késő estig dolgozik, hív engem is, de mi nem tudunk annyit beszélni. Aztán ő vele is beszél, de órákat. Már 3* vesztünk össze e miatt, már majdnem el is költöztünk, és nem változott semmi. Viszont el ismeri, ha vele beszélt. Bár volt olyan hogy törölt. Nem hiszem hogy lenne köztük bármi, egész nap telefonon ül ez bizonyított, este pedig beszélünk és akkor jön amikor mondja és hallom is, a háttérzajt a munkahelyén.
2015. szept. 24. 20:43
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
67%

Inkább akkor félj, ha majd nem mesél arról, hogy beszélgettek...

Meg amúgy is, mit tudnál ellene tenni?

Lacika lacika nem beszélgethetsz a rózsikával, megtiltom!

2015. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
Otthonról beszél vele úgy, hogy te mellette vagy? Vagy honnan tudod, hogy órákat beszélnek?
2015. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
nem ő még olyankor dolgozik. a telefonjából tudom
2015. szept. 24. 20:57
 4/58 anonim ***** válasza:
89%
Zavarnám hozzá.
2015. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Amúgy míg észre nem vettem nem beszélt róla. Titkolta, törölgetett stb. Ezért veszekedünk egy hónapja. Aztán kiböki, hogy barátok, de nem beszélnek akkor. az 3 napig tartott, aztán most megint kezdi, de legalább elmondja.
2015. szept. 24. 21:05
 6/58 anonim ***** válasza:
21%
Tehát kutatsz a telefonjában és Ő még nem küldött haza édesanyádhoz azzal, hogy gyere vissza ha felnőttél? Az ilyen féltékenykedés önértékelési problémákra vezethető vissza. Az adott esetben meg sem fordul a fejedben, hogy munkáról beszélnek? Olyasmiről amit veled nem tud megbeszélni? Olyasmiről ami a munkájuk miatt kell mert együtt dolgoznak? Segítséget kér tőle? Esetleg tényleg barátok? Ha ennyire ráérsz keress egy hobbit.
2015. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
81%

De miért nézegeted a telefonját, nem normális.. Miért jó az neked ha felidegesíted magad ilyenekkel? Ha már 3x összevesztetek emiatt s nem hagyta abba a beszélgetést vele, akkor annak oka van, pl vele lehet beszélgetni, te pedig csak számonkéred... ezzel annyit fogsz elérni, hogy eltaszítod magadtól szerintem.

Jó, ha úgy érzed átver, megcsal stb akkor nem kell lenyelni, de a beszélgetés az csak beszélgetés, főleg ha láttad is, hogy miről beszélgettek s te magad írtad, hogy nem hiszed, hogy van köztük valami.

Férfiakat gumiszalagon kell tartani, nem láncon.

Szerintem ne edd magad potyára. Engem akkor zavarna ha otthonunkban csinálná ezt előttem, mikor meg nincs mellettem akkor bízok benne, elvégre a férjem, ha majd kiderül valami akkor "kopik-vásik, kerül másik"!!

2015. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
12%

Szóval a férjednek nem lehetnek nő barátai/ismerősei...

Elmondani gondolom azért nem mondta, mert ennyire féltékeny vagy.

Attól még, ha beszél valakivel, az nem jelent semmit. A Jóskára, Pistára nem vagy féltékeny? Vele is beszélget.

2015. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Csak azért néztem meg mert eleve gyanús volt. És az első adandó kérdésemnél hazudott. És innen kezdtem követni. Jelek? HM.: volt már mikor engem lerázott miatta, pedig akkor még nem vitáztunk ezen. engem elfelejt felhívni. Éjféltől 1-ig nem vette fel a telefon. Persze volt rá magyarázat. és persze mindent arra fog, mert én féltékeny lennék.
2015. szept. 24. 21:16
 10/58 A kérdező kommentje:
ja és nem munkáról beszélnek. csak úgy csacsognak a munkahelyi pletykákról
2015. szept. 24. 21:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!