Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjed összebarátkozik a...

Férjed összebarátkozik a kolléganőjével?

Figyelt kérdés
Te ehhez mit szólnál? El tudnád fogadni? Esténként órákat is beszélnek. Késő estig dolgozik, hív engem is, de mi nem tudunk annyit beszélni. Aztán ő vele is beszél, de órákat. Már 3* vesztünk össze e miatt, már majdnem el is költöztünk, és nem változott semmi. Viszont el ismeri, ha vele beszélt. Bár volt olyan hogy törölt. Nem hiszem hogy lenne köztük bármi, egész nap telefonon ül ez bizonyított, este pedig beszélünk és akkor jön amikor mondja és hallom is, a háttérzajt a munkahelyén.
2015. szept. 24. 20:43
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

De órákat? Nekem meg jut pár perc? Itt a gyerek is róla is mesélek neki. Ám a multkor is feltettem ezt a kérdést más nyelven és totál más válaszokat kaptam.

Íme:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa..

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2015. szept. 24. 21:20
 12/58 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudjatok de csak egy baráttal nem beszélgetek naponta órákat telefonon...és főleg nem törlöm ki.Az meg hogy egy párkapcsolatban élsz mi már hogy nem nézheted meg a párod telefonját?Ha nincs egymás előtt titkotok..nekem a párom bármikor megnézheti a telefonomat..én is szoktam az övével játszani soha nem szól érte hogy hű ne nyúlj hozzá vagy bármi..
2015. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
96%
Ez eléggé selejtes viselkedés. Órákig beszél mással? Ez már inkább függőség kategória. Szerintem egyelőre ne csinálj "balhét", hanem próbáld meg kibillenteni a holtpontból. Szervezz romantikus programokat, és alkalmasint barátokkal is üljetek össze.
2015. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
Hát az nem szép ha leráz miatta, de gondolom amióta erről tudomást szereztél rajta van a szemed rendesen, ami nyuvasztó lehet neki, lehet ezért ráz le. A férjednek erről az egészről mi a véleménye? Mivel foglalkozik a férjed? Hány éves? S a barátnő?
2015. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
95%

Bocsánat, hogy ezt mondom, de kb. 1 hónapos kérdést linkeltél be, azóta nem sikerült megoldani? Miért nem neki mondod el ezeket? Az ember meg tudja beszélni a párjával a dolgokat, azért egy csapat.

Ha minden héten kiírsz egy kérdést nem leszel előrébb, csak rontasz a helyzeten, mert csak bemagyarázol magadnak olyan dolgokat, amik lehet nincsenek is.


Ja, hogy az előző kérdésre más válaszokat kaptál? Hát tessék. Már szinte várod, hogy az emberek azt mondják neked, hogy megcsalnak téged.

Szerinted miért van ez?

2015. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
20%

"Miért muszáj együtt maradni. Lenne hová menni."


"Az sem jó ha a gyerek rossz kapcsolatban nő fel, rossz példával."


Te ezt már rég eldöntötted. Lehet ez a "megcsalás" csak indok, mert te akarsz szakítani és ezzel nyugtatod magadat.

2015. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:
Tény nem jutottam vele előrébb. Ha felhozódik én vagyok a hülye, rengeteget veszekedtünk már ez ügyben és semmi előre haladás. Nem tudott arra a kérdésre válaszolni, hogy miért keresik egymást. Azt mondta, nem tudja. Megijedt, mikor itt akartuk hagyni elvileg mi vagyunk a mindene. Azt mondta jó akkor nem beszél vele, mert ez csak vitát sző. Erre megint kezdik. Most meg már be is vallja. Megkértem valamire 3* (nem azt mondtam, hogy ne beszéljenek, csak kevesebbet hogy mellette engem ne felejtsen el) süket fülekre talált.
2015. szept. 24. 21:37
 18/58 anonim ***** válasza:
100%
Végigolvastam a másik két kérdés-válasz sorozatot. Vajon miért van az, hogy ha valaki azt írja, hogy megcsal egyből aláírod, ha pedig azt mondják túlozol akkor további érveket hozol fel amivel azt akarod bizonyítani, hogy megcsal... Tehát te a fejedben már eldöntotted, hogy megcsal, hiába is győzködnénk esetleg, az ellenkezőjéről. Egyre azért megkérlek, ne az szerint alakítsd a TI családotok életét, hogy itt a GYIK-en ki mit mond, te vagy a férjeddel 14 éve, te ismered a legjobban, nem mi.
2015. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
11%
Na ide se kell kérdést kiírni, látod, itt a sok irígy kidobott szerető! Ne érezd magad rosszul, nem hibáztál! Mint mondtam, én dobbantanék, az előzményeket tekintve.
2015. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
98%

Ha egy hónap múlva kiderülne, hogy a férje megcsalta, mind azt mondanátok, hogy "biztos volt jele, tudhattad volna".


Nos, itt a jel, hogy nincs minden rendben. De valamiért a nők is homokba dugják a fejüket. Kiírok férfiként egy kérdést, hogy a feleségem férfiakkal beszél, megkapom, hogy megcsal a qrvája. Kiírok nőként kérdést, hogy a férjem társkeresőre regisztrált: "de sárkány vagy, csak kíváncsi a lelkem".

2015. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!