Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha nem tudok főzni?

Nagyon gáz ha nem tudok főzni?

Figyelt kérdés
18 éves leszek jövő hónapban, és nem tudok főzni. sütni tudok, szeretek is, de a főzés valahogy még nem megy. 1-2 alap kaját meg tudok csinálni, de mást nem nagyon. A barátommal élek együtt, ő tud főzni, szeret is, de valahogy gáznak érzem hogy inkább ő főz mint én. És így, hogy nem én főzök, így olyan érzésem van, mintha semmit nem csinálnék itthon, pedig takarítok, mosok, sütök, de főzni nem :/. szerintetek is gáz egy kicsit?
2015. aug. 26. 09:46
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi idősen én se tudtam, mint te, de sütni se.. most 22 vagyok, bekattant valami korábban, és elkezdtem. És rájöttem, hogy istenien megy:D
2015. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
79%
Ha szeretnél megtanulni főzni, akkor kezdd el. Ha nem, akkor szerintem szokjátok meg, hogy nálatok ez a munkamegosztás (jelzem, nálunk is ez, a párom főz és porszívóz, én mosok, meg enyém a takarítás többi része és a macska). Ha neadjisten úgy alakul, hogy a párod beteg, akkor meg rendeltek kaját (feltételezem, nem a sivatag közepén laktok...) mi is szoktunk, amikor a páromnak nincs kedve főzni.
2015. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!