Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan feleség, barátnő...

Van itt olyan feleség, barátnő aki utál főzni? Esetleg nem tud?

Figyelt kérdés

Leírnátok, hogy miért?

Kort is légyszi!



2014. nov. 28. 03:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%

Egyikünket sem érdekel különösebben az étel vagy az evés.


29

2014. nov. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Útálok főzni, de tudok.
2014. nov. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
30 éves feleség vagyok, de nem az erősségem a főzés. Persze, vannak ételek, amiket meg tudok csinálni, de inkább az improvizálás megy, mint a klasszikusok. Egy töltött káposztához azt sem tudom, hogy állnék hozzá.
2014. nov. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%
én szeretek főzni meg sütni is és tudok is de nem olyan sok mindent. a férjem azt mondta hogy amiket tudok mar azzal nem halunk étlen. amit még nem főztem azt kiprobálom és megtanulom.. és ami igaz nem kell minden nap főzni,masok azért nem szeretnek főzni emiatt. 20 L
2014. nov. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó, neked írom, hogy le a kalappal! Első vagyok, a barátom improvizálása, ami egyedül le tud nyűgözni az ételek terén, egyszerűen zseniális. Bennem nincs meg ehhez az érzék, nagyon jó vagy! :)
2014. nov. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%
Már utolsó előtti, elnézést. :)
2014. nov. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

Igaz én szeretek leköt és hobbim is

DE


szerinem aki nem szeret kevéssé tudja megmondani miért nem szeret,mmint én, hogy miért szeretek.

Pl utálok futni, és úgy összességében sportolni, pedig a hatását, utána, és az eredményét szeretem...

Nehezn magyarázom meg, lelkileg rosszullétet okoz, rosszul érzem magam a bőrömben, amikor csinalom, mint amikor vizsgazni kell ahhoz hasonlitom a lámpaláz nélkül..

De hogy miert van ez, és miért nem szeretem, emiatt milyen baromi nehezen veszem rá magam..

Aki enm szeret főzni, annak valami hasonlő ehe.. Nem köti le, nem szereti..

2014. nov. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

26 éves vagyok, kb 1 éve kezdtem főzögetni. Néha van hozzá kedvem, de amúgy ki nem állhatom. Melózok vele órákig, mocskos a fél konyha, tíz perc alatt betermeli a férjem, köszönöm, finom volt, én meg mosogathatok.


Sajnos én az a típus vagyok, aki évekig ellenne tojásrántottán meg nyers gyümölcsön, abszolút nem szeretek enni, nem is hiányzik a főtt kaja. Még a kollégiumban sem főztem magamnak, inkább ettem sajtos szendvicset paradicsommal egy hétig, mint hogy megfőztem volna egy virslit vagy akármit. (Azért ez mára már változott. :) )

2014. nov. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
Tudok fõzni,de utàlok,idõrabló tevékenységnek tartom.Nàlunk ez nem gond,mert a férjem tud és szeret is fõzni,már a kapcsolatunk elején àtvette ezt a feladatot.33/N
2014. nov. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
Rendszeresen főzök és tudok is, de nem szeretek annyira, mert sok időm elmegy vele, pedig amúgy is rengeteg a dolgom, illetve nem is a főzés nekem a sok idő, hanem kitalálni, hogy mi legyen. De nekem ér annyit a párom, hogy mindig finom étellel várjam haza :)
2014. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!