Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan feleség, barátnő...

Van itt olyan feleség, barátnő aki utál főzni? Esetleg nem tud?

Figyelt kérdés

Leírnátok, hogy miért?

Kort is légyszi!



2014. nov. 28. 03:14
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
53%

Én imádok sütni-főzni, mindennap van meleg vacsora otthon. Munkahelyem van, jelenleg nyelvet is tanulok, de mindig szakítok időt erre, nekem felemelő érzés, amikor a férjem és gyerekeim jóízűen falatoznak, és legalább tudom, hogy mit esznek.

Anyukám is rengeteget dolgozott, de minden egyes nap összeütött valami meleg ételt, szóval én ezt otthonról "örököltem.

35N

2014. nov. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
39%

Tudok és szeretek is, ciki lenne ga nem tudnék, miután 3 emberre főzök nap mint nap, álaltalában napi 2x.

25

2014. nov. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
54%
*ha
2014. nov. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

Nem tudom, hogy ki pontozott, de nem èn voltam.

A főzèsben a legjobban èn is azt utàlom, hogy ki kell talàlni minden nap, hogy mi legyen. Plusz sok időmet veszi el.

2014. nov. 28. 08:39
 15/27 anonim ***** válasza:
57%

Nem utálok és valamennyire tudok is, de sajnálom rászánni az időt.

28N

2014. nov. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%

Tudok főzni, de már unom. Annyi minden mást csinálhatnék helyette. Időrabló feladat.

57N

2014. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudok fozni es nem is erdekel, leven alapvetoen sem eszem sokat es foleg etterembe jarunk vagy a parom foz:-)Viszont ezt azzal kompenzalom, h sutok mert azt imadok:-)))
2014. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%

nem is tudtam, hogy ilyen sokan vagyunk :D


én sem szeretek, hasonló okból, mint amit fentebb már írtak: időrabló, unalmas és apokaliptikus állapotokat eredmányez a konyhában. plusz nálunk egyikőnknek sincs túl nagy igénye a főtt kajára, amikor van itthon, akkor is gyakran sonkásszendvicset eszünk helyette.

leendő anyóséktól már párszor megkaptam, hogy milyen feleség leszek én így.

2014. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
64%

Tudok főzni, nem is rosszul. Amíg volt kinek, rendszeresen, de legalább hétvégén főzőcskéztem.

3 éve egyedül élek, ráadásul nagyon pici a konyha, úgyhogy azóta teljesen letettem a főzésről. Egymagamért eszembe sem jut és kedvem sincs hozzá.

2014. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
65%
Tudok főzni és szeretek is mert nagyon jó érzés amikor a párom és a kisfiam jóízűen eszik amivel dolgoztam. Egyetlen gondom az volt vele, hogy kitalálni sokszor tovább tartott mint megcsinálni. Most már mindig felírom kis füzetbe, hogy mit főztem és ha nincs ötletem megnézem mi volt már régen és azt csinálom. 29 éves vagyok :-)
2014. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!