Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha nem tudok főzni?

Nagyon gáz ha nem tudok főzni?

Figyelt kérdés
18 éves leszek jövő hónapban, és nem tudok főzni. sütni tudok, szeretek is, de a főzés valahogy még nem megy. 1-2 alap kaját meg tudok csinálni, de mást nem nagyon. A barátommal élek együtt, ő tud főzni, szeret is, de valahogy gáznak érzem hogy inkább ő főz mint én. És így, hogy nem én főzök, így olyan érzésem van, mintha semmit nem csinálnék itthon, pedig takarítok, mosok, sütök, de főzni nem :/. szerintetek is gáz egy kicsit?
2015. aug. 26. 09:46
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
46%
Én 30 éves korom után tanultam meg (nő vagyok), pontosabban nem is megtanultam, mert azon nem nagyon van mit tanulni, hanem elkezdtem ételeket elkészíteni leírások alapján. Pár alkalom után rájössz, mit hogyan érdemes változtatni bennük, hogy a végeredmény a te ízlésednek megfeleljen. De ha a barátod szeret főzni, és szívesen csinálja, akkor nincs miért aggódnod. Van olyan barátnőm, akinek világéletében a férje főzött. Az imádja csinálni, ő meg sosem szeretett vacakolni vele. Nem a középkorban élünk, nincsenek már kötelezően férfi-női munkák, mindenki csinálhatja, amihez affinitása van.
2015. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
48%

#19


Szép dolog, hogy neked megy, de attól még nem kellene leszólni mást, akinek nem. Nem vagyunk egyformák.

Egyébként én pudingfőzéssel kezdtem 9 évesen:))

2015. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
40%
Csak tudod mi erre lettünk nevelve :p és szerintem ez a normális, és nem az, hogy már 18 évesen a Barátjával lakik, de főzni azt nem tud. És fiú létemre képzeld el, még el is szoktam mosogatni és a házat is kitakarítom.
2015. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
27%

annak idején a technika ora keretében volt a lányoknak olyan, hogy fozés, na nem nagy dolgokat foztunk, puding, paprikás krumpli, bolognai spagetti, rakott krumpli- tanultunk kotni és horgolni is.


lehet hulyeséget kérdezek, de ez már megszunt az általános iskolában 5. osztálytol 8. osztályig volt ez az ora, havi egyszer.

2015. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
24%

a kérdojel lemaradt :D szoval nincs ilyen már általánosban?

és olyan, hogy gyakorlokert? ahol kapáltunk, gyomláltunk, palántáltunk..?

2015. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
42%
24-25 nincs mindenhol most sem és korábban egyáltalán nem volt divat, pl. mai harmincasoknak szerintem nem volt ilyen órájuk, legfeljebb néhány suliban.
2015. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
16%
ha a főzésen kívül minden más házimunkát te csinálsz, és dolgozol, úgy nem olyan gáz. Csak nekem fura, hogy valaki nem tud főzni, nekem ez alapból jön, tudok és szeretek is főzni, pedig még én is fiatal vagyok. A mai ebédet is én készítettem.
2015. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
72%
Nem gáz. Nálunk én fözök. A párom inkább süt. Én 18-19 évesen kezdtem megtanulni. Amikor már tudtam, akkor voltam vagy 25.
2015. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom kik pontoznak itt le? =D Na mindegy...

Kérdező, egyáltalán nem gáz, csak hát látod, vannak akik imádnak belerúgni másokba. Csak annyi a kérdés, éhen halnál, ha a barátod nem lenne és nem főzne? Nem? Akkor mi a gond?

2015. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
23%
Lehet ő sem tud főzni , de van annyi esze hogy beírja interneten hogy mit akar készíteni, kiválaszt egy receptet, megveszi a hozzávalókat, követi az utasításokat :D Gondolom sütésnél te ugyan ezt csinálod. :)
2015. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!