Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha nem tudok főzni?

Nagyon gáz ha nem tudok főzni?

Figyelt kérdés
18 éves leszek jövő hónapban, és nem tudok főzni. sütni tudok, szeretek is, de a főzés valahogy még nem megy. 1-2 alap kaját meg tudok csinálni, de mást nem nagyon. A barátommal élek együtt, ő tud főzni, szeret is, de valahogy gáznak érzem hogy inkább ő főz mint én. És így, hogy nem én főzök, így olyan érzésem van, mintha semmit nem csinálnék itthon, pedig takarítok, mosok, sütök, de főzni nem :/. szerintetek is gáz egy kicsit?
2015. aug. 26. 09:46
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
72%
Gáznak nem gáz, de hasznos készség, ha valaki tud főzni. Szerintem azért érdemes lenne beállni a barátodhoz "kiskuktának", hogy elless tőle 1-2 dolgot.
2015. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
45%
Nem gaz
2015. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim válasza:
32%
15éves vagyok, srác, és mégis tudok főzni LoL
2015. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
44%
Nem gáz szerintem, de ha már együtt éltek próbálj te is megtanulni. Semmivel nem nehezebb a főzés, mint sütni valamit. :)
2015. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
51%
"18 éves .... nem tudok főzni...A barátommal élek együtt" Ez igy együtt azért eléggé!
2015. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
80%
Kinyitni egy szakácskönyvet és követni az instrukciókat, nem rakéta tudomány.
2015. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
61%
ismerek egy családot ahol az apa föz és az anya amikor adot kajat akkor az megvolt renedelve. vagyis nem gáz
2015. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
41%
2015. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
46%
Annyira nem gáz, ha az ember rá van utalva, akkor megtanulja hamar. Egyelőre nincs is rá szükséged. Emiatt azért ne vond ki magad teljesen a programból, segíthetsz a barátodnak hozzávalókat aprítani, vagy néha kísérletezhetsz alapvetőbb ételekkel, kis adagokkal. Vagy legalább a desszertről gondoskodj mindig :)
2015. aug. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
45%

Dehogy gáz :) Ellenben az nem lenne jó, hogy "belekényelmesednél" a dologba, és mivel a barátod tud főzni, te már nem is foglalkoznál a témával többet.

Kuktáskodj mellette sokat, azzal is lehet tanulni, kezdetnek szerintem megteszi.

Leginkább amiatt jó, ha mindketten tudtok főzni, mert a barátod is simán kidőlhet napokra betegség miatt pl., és akkor jó, ha nem ugyanazt kapja minden nap tőled, a zacskós levesről nem is beszélve. Ha meg lesznek gyerekek, ez még inkább igaz, ha egyik szülő kidől, akkor a másik nem tárhatja szét a kezeit, hogy x ideig vajas kenyér lesz az ebéd :D

2015. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!