Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám? Mit...

Miért ilyen az anyukám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit ismer régóta (apa is , anya is.) és én is.. Szokott néha átjárni stb. Nagyon rendes (ezt anya is elismeri)

Tegnap volt itt, hozott 1 csokor virágot, és megkérdezten hogy nem e leszek a barátnöje.. és gondolkozzak. ( anyukámon mulik- ugy gondoltam)


Én meg ma anyát beküldtem a szobámba hogy nem e lát vmi furcsát (virág.)

Kérdezte kitöl van.. Mondtam hogy: X-től és hozzáfüzött egy kérdést, hogy leszek e barátnöje... + gondolkodási idö.)

Erre anya csak nagyokat nézett és mondta hogy nem hiszi hogy jó ötlet hogy barátom legyen mert sok procedurát von maga után..

:(

De akkor hogy fogom megtudni milyen egy párkapcsolat?Hogy fogok igy tapasztalni esetleg csalodásokat???

A fiú 24 , én 18 , anya 50 :(

Nagyon elvagyok keseredve.


2010. márc. 9. 13:09
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi beteg hozzaszolo irogatott itt :DD

Azert,mert valaki ad az anyukajanak a velemenyere az biztosan mar szellemifogyatekos :DD Jesszus hova tart a vilag:D Ez volt az off :)


Most jojjon a kerdesed.

En nekem van 2 batyam meg egy ocsem (egy evvel fiatalabb nalam de neha o is ugy viselkedik,mint a batyam:) meg plussz apam. Gondolhatod,hogy a pasizas mindig is milyen tabu tema volt :) Most 20 eves leszek es legutobb mondtam a batyamnak,hogy lehet ossze koltozok a baratommal es erre mi volt a valasza: ,,Te ehhez meg fiatal vagy :D``

Nos amint lathatod megtudlak erteni. :) De menned kell a sajat fejed utan. Es bele vagni az eletben. Anyukadnak is meg kell erteni,hogy lehet egy parkapcsolat sok ,,proceduraval`` jar de mind azokbol te csak tanulsz. Gyujtod az elet tapasztalataidat. Ha kedvellik a sracot es te is kedveled akkor szerintem tudod,hogy mit kell tenned :)

Anyukadnak 28 es 38 evesen is a kislanya maradsz. Mindig is felteni fognak a csaladoasoktol. De ettol fuggetlenul te csak hallgass magadra es cselekedj a SAJAT belatasaid szerint.

Sok sikert!

Mellesleg lehet,hogy egy nagyon jo parost fogtok a sraccal alkotni (ez a viras dolog is nagyon szep dolog volt tole:) es akkor anyukadnak is el fog szallni minden ketsege!!

2010. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm Kedves utolsó, akkor megyek a magam feje után :D Bár elmondom anyunak hogy ugyanúgy adok a véleményére.. de hát kell is azt.. :)
2010. márc. 9. 14:19
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Helyes, ha belevágsz!


Annyi az egész, hogy anyukád félt. Minden szülő félti a gyerekét. De lehet, hogy pár év múlva a fejedet vernéd a falba, hogy nem adtál esélyt sem ennek a srácnak, ennek a kapcsolatnak.


Egy kapcsolatból sok minden lehet: barátság, szerelem, házasság. Csak ti alakítjátok, s az idő majd eldönti.

Anyukád is volt fiatal, csak túlon-túl félt.


Sok sikert!

2010. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
56%
Megmondom őszintén, míg nem írtad a korotok, én azt hittem hogy 14,10,25 éveseket lehettek. Mint az óvodába. Már itt sántít a dolog: "és megkérdezten hogy nem e leszek a barátnöje.. és gondolkozzak." -->? Ez most mi? :D Miért nem adod neki írásban, hogy: Igen, leszek a barátnőd, de csak 120 óra 23 perc után csókolhatjuk meg egymást, és csak 30 hónap járás után szeretkezhetünk, végül a neveddel aláírva, kelt: "2010.03.6". Tudod jobb helyeken ez úgy működik, hogy a férfi már eleve tudja, hogy van esélye nálad, és a virág után szépen lesmárol.... Kiviácsi vagyok, hogy lakhatsz. Mert azonnal odaköltözöm, itt tuti én lennék a helyi "nőcsábász"...
2010. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
52%
még annyit: biztos nincs ilyen frankó hely, sztem, csak álmodtad az egészet kérdező :D.
2010. márc. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

szerintem most már elvágtuk a köldökzsinórt, menj, legyetek egymáséi, éljetek boldogan.

nem kell ezt ennyire túllihegni :)

2010. márc. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

köldökzsinórt :D

Köszi köszi...:D

Egyébként Virág--> nőnap. :D

2010. márc. 9. 15:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!