Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám? Mit...

Miért ilyen az anyukám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit ismer régóta (apa is , anya is.) és én is.. Szokott néha átjárni stb. Nagyon rendes (ezt anya is elismeri)

Tegnap volt itt, hozott 1 csokor virágot, és megkérdezten hogy nem e leszek a barátnöje.. és gondolkozzak. ( anyukámon mulik- ugy gondoltam)


Én meg ma anyát beküldtem a szobámba hogy nem e lát vmi furcsát (virág.)

Kérdezte kitöl van.. Mondtam hogy: X-től és hozzáfüzött egy kérdést, hogy leszek e barátnöje... + gondolkodási idö.)

Erre anya csak nagyokat nézett és mondta hogy nem hiszi hogy jó ötlet hogy barátom legyen mert sok procedurát von maga után..

:(

De akkor hogy fogom megtudni milyen egy párkapcsolat?Hogy fogok igy tapasztalni esetleg csalodásokat???

A fiú 24 , én 18 , anya 50 :(

Nagyon elvagyok keseredve.


2010. márc. 9. 13:09
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
67%

Ennek az "ingyen hozott" meg "elvitte a kutyám" mi köze ahhoz hogy jártok e?

Biztos 18 éves vagy?

Ha igen akkor tuti egészséges vagy?

2010. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
jajj ne izélj ezen,(értem itt a szomorúfejeket),hívd fela srácot és mondd meg neki h akarod!!!egyáltalán szeretnél tőle vmit?!ezen nincs mit rágódni.szeressétek egymást ,éljetek boldogan,és anyukád is meglátja,h jééé mér görcsöltem rá ennyire...ENNYI^^
2010. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
77%

AZért csinálja mert olyan vagy amilyen

"normális" 18 éves lány nem kérdezi meg anyukáját hogy járhatok-e xy-al

2010. márc. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

Ezt a rendességre értettem, gondolom nem te mondtad hogy "ha nem egy vadállat..."szóval nem értem minek irsz..

ezzel bizonyitotta azt hiszem hogy nem egy vadállat..

Jah, amugy biztos.

2010. márc. 9. 13:23
 15/47 anonim ***** válasza:
79%

Most te vagy nem vagy még 18 éves, vagy szellemileg igencsak vissza vagy fejlőődve egy 18 éveshez képest.

Már miért is gondolod, hogy édesanyádnak kellene eldöntenie, hogy lehet-e barátod? Mi az, hogy "várja a választ"?

"Sok procedúrát von maga után" - Bocs, de ezen hatalmasat nevettem.

2010. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Minek írok?!?!

Mert kérdeztél

2010. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
95%

azt írtad, el vagy anyátlanodva. pedig pont fordítva van: neked egy kicsit túl sok az anyukádból.


ha szereted a fiút, vágj bele. anyukád meg csak túlteszi magát a procedúráin és a kellemetlenségein...

2010. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem meg tőle hogy járhatok e vele hanem hogy mit gondol róla!Ö meg azt mondta azt gondolja hogy nem kéne.. Nah most akkor menjek a saját fejem után és ? És hogyan találkozzunk ha nem nézi túl jó szemmel. (ezt nem értem miért...!!!!)

Amugy Kedves egyik válaszadó, igen, szeretnék vele járni.

2010. márc. 9. 13:25
 19/47 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, de szerintem nem vagy százas
2010. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

Nem arra válaszoltál amit kérdeztem.


Szellemi fogyatékosság? Miröl beszélünk emberek? Annyit kérdeztem miért gondolja igy a dolgot? Miért ne lehetne kapcsolatom? Nem értelek Titeket.. szégyen ami itt van :D

Szégyenlem magam hogy feltettem a kérdést.. :D Gyökerek kérdései nah meg válaszai ..

Köszönöm annak, aki normálisan válaszolt..

Szellemifogyatékos..pff :D

2010. márc. 9. 13:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!