Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám? Mit...

Miért ilyen az anyukám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit ismer régóta (apa is , anya is.) és én is.. Szokott néha átjárni stb. Nagyon rendes (ezt anya is elismeri)

Tegnap volt itt, hozott 1 csokor virágot, és megkérdezten hogy nem e leszek a barátnöje.. és gondolkozzak. ( anyukámon mulik- ugy gondoltam)


Én meg ma anyát beküldtem a szobámba hogy nem e lát vmi furcsát (virág.)

Kérdezte kitöl van.. Mondtam hogy: X-től és hozzáfüzött egy kérdést, hogy leszek e barátnöje... + gondolkodási idö.)

Erre anya csak nagyokat nézett és mondta hogy nem hiszi hogy jó ötlet hogy barátom legyen mert sok procedurát von maga után..

:(

De akkor hogy fogom megtudni milyen egy párkapcsolat?Hogy fogok igy tapasztalni esetleg csalodásokat???

A fiú 24 , én 18 , anya 50 :(

Nagyon elvagyok keseredve.


2010. márc. 9. 13:09
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
36%

"Nem azt kérdeztem meg tőle hogy járhatok e vele hanem hogy mit gondol róla"

Ahhha

és most mégis azt nem érted miért nem akarja hogy járjatok( procedúrás)

2010. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
az természetes, hogy anyukád féltTéged. én 28 éves vagyok, házas, magam is anya, de apukámnak, anyukámnak még mindig a kislánya, és 50 évesen is az leszek :). az is természetes, hogy adsz anyukád véleményére. DE: szerintem ez nem egy ilyen horderejű ügy. 18 éves vagy, ha akarod, járj vele szerintem, főleg, ha rendes fiú. ha nem megy, akkor max. szakítotok, nem a világ :)
2010. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

na akkor hajrá menj hozzá vagy hívd fel hogy randizzatok valahol és elmondod IGEN AKARLAK!!!!!!!!!!!!!

é aztán pár hónap vagy hét után kiderül hogy jól döntöttél e

2010. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
Te ismered anyukádat így te tudod/tudnod kell a választ arra hogy "miért gondolja így"
2010. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
13:28 vagyok, még annyit akartam, hogy lehet anyukád a csalódástól félt (attól félteni is fog, amíg él, ez normális). de végülis, az is az élet része...
2010. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
81%
Én megértem a dilemádat. A barátnőm is egy hasonlóan "egészségtelen" családi légkörből jött.KÉrdezd meg anyudat, hogy szerinte akkor zárdába kéne vonulj? vagy mikortól nem von maga után procedúrát ?18 éves vagy, ha akarnál elbútorzhatnál ahova akarsz azért se szólhatna semmit anyud. És igen, menj a saját fejed után. 18 éves vagy felelősséget kell tudnod vállalni a döntéseidért.
2010. márc. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves utolsó!

Megpróbálom anyát rávezetni.. de azt hittem menni fog azonnal... Majd átjön többször és ezzel a tudattal talán anya is másképp látja a dolgot.

2010. márc. 9. 13:31
 28/47 A kérdező kommentje:

Öh, azaz 13:28-as.

Most megyek és olvasom a Többieket.:)

2010. márc. 9. 13:32
 29/47 A kérdező kommentje:

Talán kicsit enyhit a dolgon hogy még 1 hónap van a 18-ig :):)

De igen, egyetértek..

Egyébként.. Láttam a szemébe hogy az is a baj hogy felnőttem és ez az egyik jele ennek...

2010. márc. 9. 13:34
 30/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi normális válaszokat..
2010. márc. 9. 13:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!