Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám? Mit...

Miért ilyen az anyukám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit ismer régóta (apa is , anya is.) és én is.. Szokott néha átjárni stb. Nagyon rendes (ezt anya is elismeri)

Tegnap volt itt, hozott 1 csokor virágot, és megkérdezten hogy nem e leszek a barátnöje.. és gondolkozzak. ( anyukámon mulik- ugy gondoltam)


Én meg ma anyát beküldtem a szobámba hogy nem e lát vmi furcsát (virág.)

Kérdezte kitöl van.. Mondtam hogy: X-től és hozzáfüzött egy kérdést, hogy leszek e barátnöje... + gondolkodási idö.)

Erre anya csak nagyokat nézett és mondta hogy nem hiszi hogy jó ötlet hogy barátom legyen mert sok procedurát von maga után..

:(

De akkor hogy fogom megtudni milyen egy párkapcsolat?Hogy fogok igy tapasztalni esetleg csalodásokat???

A fiú 24 , én 18 , anya 50 :(

Nagyon elvagyok keseredve.


2010. márc. 9. 13:09
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak anyukáddal van baj, hanem veled is :(

18 évesen anyudtól engedélyt kérsz hogy járhass egy fiúval:!

2010. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírás hibákért. Figyelmetlen voltam.
2010. márc. 9. 13:14
 3/47 A kérdező kommentje:
Mmm.. ugyérzem fontos hogy ő mit gondol róla..
2010. márc. 9. 13:15
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát de ha anyukád is azt mondta,h rendes?akk miért ne?és anyukád mikor kezdett el pasizni?én biztos járnék vele:) sztem mondj igent,ha nincs semmi extra a sráccal,mármint nem ilyen vadállat féle,akk hajrá:)
2010. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
90%

milyen procedúrát von maga után egy párkapcsolat?! amiatt nem kell az anyakönyvvezető elé járulni!


kedves tőled, hogy ennyire figyelsz a zsüleidre, de már szinte felnőtt vagy. a fogalmazásod alapján inkább 12 év körülinek gondoltalak. bocs, de ez az igazság. fel kell nőnöd!

2010. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

már nagykorú vagy éld az életet

egy próbát megér még ha anyud ellenáll

egy idő kell nekik hogy felfogják hogy te már nagylány vagy

2010. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Oké fontos hogy anyukád mit mond, de akkor is

Nem férjhez akarsz menni hozzá,hanem csak járni akarsz vele.

Meg a srác miért mondta hogy gondolkozz rajta? Nekem ez annyira furcsa :S

2010. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Hát már régóta barátok vagyunk, és most hogy beteg volt a kutyám átvitte a másik városba kocsival állatorvoshoz, az apja méhész, anya megkérte hogy hozzon neki PÉNZÉRT, mert karácsonyra akart venni.. erre..hozott ingyen, nem engedte hogy kifizessse.. és még sorolhatnám.

Nem értem anyukámat:(:(:(

2010. márc. 9. 13:19
 9/47 A kérdező kommentje:
Nem így mondta hogy gondolkozzak rajta.. csak egyszerüen elment és mondta hogy várja a választ.
2010. márc. 9. 13:20
 10/47 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy 12 évesnek tüntem , de most teljesen elvagyok anyátlanodva és nem tudom.. miért csinálja.. :(
2010. márc. 9. 13:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!