Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyukám? Mit...

Miért ilyen az anyukám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit ismer régóta (apa is , anya is.) és én is.. Szokott néha átjárni stb. Nagyon rendes (ezt anya is elismeri)

Tegnap volt itt, hozott 1 csokor virágot, és megkérdezten hogy nem e leszek a barátnöje.. és gondolkozzak. ( anyukámon mulik- ugy gondoltam)


Én meg ma anyát beküldtem a szobámba hogy nem e lát vmi furcsát (virág.)

Kérdezte kitöl van.. Mondtam hogy: X-től és hozzáfüzött egy kérdést, hogy leszek e barátnöje... + gondolkodási idö.)

Erre anya csak nagyokat nézett és mondta hogy nem hiszi hogy jó ötlet hogy barátom legyen mert sok procedurát von maga után..

:(

De akkor hogy fogom megtudni milyen egy párkapcsolat?Hogy fogok igy tapasztalni esetleg csalodásokat???

A fiú 24 , én 18 , anya 50 :(

Nagyon elvagyok keseredve.


2010. márc. 9. 13:09
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

Sok procedúrával jár,ez aztán igaz!!:))

Mond meg édesanyádnak,hogy anya,tudod,hogy fontos nekem a véleményed,de úgy érzem,hogy ezért a fiúért én fel merem válalni a sok procedúrát.Kérlek ne haragudj érte,de ismered te is őt,nem egy idegen.Igérem mindenről beszámolok neked,és remélem a jövőben ha a segítségedre lesz szükségem akkor melettem állsz.Ezután is fontos lesz nekem a véleményed,mert nagyon szeretlek.


Valami ilyesmi megnyugtatná.

Jobb mint: a hé muter,ha akorok el is bútorozhatnék.:))

2010. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik a fiú, szerintem nyugodtan mondj neki igent. Elhiszem, hogy fontos számodra anyukád véleménye, de majd később megbékél. Szerintem előbb-utóbb elfogadná, hogy van barátod, főleg, ha egy rendes fiú.

Nem értem, Anyukád milyen "procedúrára" gondolt?! Nem kérdezed meg? Az lenne bonyolult,ha házasodni akarnátok, na de járni, az semmilyen "procedúrával" nem jár. Ha anyukád reakciójától eltekintve akarod a dolgot, hiba lenne nem adni egy esélyt a kapcsolatnak!

29/n

2010. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
77%
Jesszusom,én is azt hittem a kérdés alapján hogy kb.14 vagy.Ha igy folytatod,az anyád ugy magához láncol,hogy egy szép napon arra eszmélsz hogy magányos vagy,nem éltél,és nincs senkid!
2010. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Jó ez a szöveg, és milyen igaz.. :)

Akkor már csak összekell szednem a bátorságom.. :)


Nem kérdeztem meg mire gondolt. :S

2010. márc. 9. 13:41
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
igen, majdnem minden szülő traumaként éli meg, ha a gyereke felnő, és ez tudatosul benne. (én apukámban az esküvőmön a templomban tudatosult, tudta addis is persze, 23 éves voltam, diplomás, dolgozó nő, csak akkor vált "kézzel foghatóvá" a dolog. akkor láttam először sírni, másodjára az unokája születésekor, mikor bejött látogatni) szóval ez az a pillanat, amikor végképp el kell vágni a köldökzsinórt, és ez bizony fáj. nekünk, szülőknek több ilyen "szakadás-élményünk" van, egyen már én is túl vagyok, mikor bölcsis lett a kisasszony :) nem mindenki kezeli egyformán jól ezt. bölcsiben, oviban is egyik-másik anyuka jobban sírt kint, mint a gyerek bent :) lehet anyukád is nehezebben kezeli ezeket a dolgokat, de túl lesz rajta, és ő is örülni fog, ha boldog leszel!
2010. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

Köszike Neked is..

Én is kb. igy fogalmaztam meg magamban.. Elveszi a fiatal korom szépségeit.. :(

Persze egérutat eddig is találtam, mert megoldottam eddig is, de mostmár nem nagyon kéne játszani a tüzzel.:)

2010. márc. 9. 13:43
 37/47 anonim ***** válasza:
13:43, 13:28-as voltam, ez lemaradt...
2010. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is :)

Láttam rajta hogy elszomorodott. :( De miért nem inkább örül.:( Mondjuk megértem 1 részről..

Másik, lehet közrejátszik hogy a nagyobbik lányát a lány barátja uszitotta ellene.. otthagyta az egyetemet az utolso évben...

Lehet ez is benne van a pakliban..

2010. márc. 9. 13:45
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez biztos belejátszik, ez nagyon rossz lehet egy anyának :(. de majd ha látja, hogy ez a fiú rendes, és Te is ugyanúgy szereted őt, mint eddig, meg fog békélni!
2010. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... akkor belevágok..azt hiszem.
2010. márc. 9. 13:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!