Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, mit tegyünk...

Mit javasoltok, mit tegyünk ha nem tudunk megegyezni a védekezésről?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, 2 éve együtt élünk. Pajzsmirigy-problémák miatt nem szedhetek gyógyszert és az inekció is kiesik. A spirált az orvosom ne javasolja, mivel még nem szültem.


A párom szerint a gumi tiniknek való, maradna a megszakítás.... viszont az nem védekezés. Ő még nem akar gyereket. Úgy érzem, hogyha mégis becsúszna, nem hagyna el minket. De ha kicsit körbenézek, hát a realitás az, hogy bizony egyedül neveli a nő a gyereket.


Ti mit tennétek?


2015. aug. 9. 12:05
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ráment a kapcsolatunk az exem gumi ellenességre, de én nem bántam meg.

Nekem a fokozott méhnyakrák kockázat miatt kellett abbahagyni a gyógyszert, és semmilyen hormon tartalmú fogamzás gátlást nem javasoltak. Gondolkoztam az implantátumon, de az orvosom tanácsára nem vállaltam a kockázatot.

Erre az akkori párom teljesen kiakadt, hogy ha nem tiltott a gyógyszer, akkor miért várnám el tőle, hogy ő védekezzen. Nekem ez nagyon nem tetszett, mert nem arról volt szó, hogy tiltott vagy sem, hanem, hogy mekkora a rizikó, erre neki az volt a válasza, hogy ő zokniban nem szexel. Nem volt nehéz elengednem ezek után, mehetett és kereshetett olyan nőt, akinek nem gond a tabletta, én is megtaláltam azt, aki akkor sem híve a hormonális fogamzás gátlásnak, ha semmi fennálló egészségügyi ok sincs ellene.

2015. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
11%

"Korábban egyszer már lazítottak valóban, DE 2014-ben újra visszatértek a szigorúbb szabályozásra."


éljen a fidesz meg a kdnp... :(

2015. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!