Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy kerdesben nem tudnak...

Ha egy kerdesben nem tudnak megegyezni a felek (még), akkor miert kell rogton halalra itelni a hazassagukat?

Figyelt kérdés

Van 2 nevfelvetelt targyalo kerdes is. Feltunt, hogy mindegyikben a valaszadok tobbsege azt mondja, hogy ha nem tudnak megegyezni ebben sem, akkor milyen szar lesz a hazassaguk. Egyreszt meg fognak egyezni, mert muszaj lesz, masreszt nem hiszem, hogy masnak nem voltak ilyen volumenu ellen-elkepzelesei a parjaval, csak ok nem irtak le, es nem is jut eszukbe. A kerdezoknel ez egy jelenlegi allapot, nem tudjatjuk, hogy pl ket napon belul nem egyeznek meg.


De miert jon egybol mindenki azzal, hogy sz@r lesz a hazassaguk? Ha minden masban egyetertenek, csak ez az egy bajuk van, attol meg miert kell halalra itelni egybol a kapcsolatot?


2013. jan. 17. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, annyi cifra elképzelést láttam már ezen az oldalon, hogy már csak azért is visszajárok hogy jobban megértsem az emberiséget :))


Én is láttam azokat a kérdéseket, szerintem le is mondom az esküvőt mert nem tudunk a párommal megegyezni a zenén, úgyis szar házasságunk lesz :D

2013. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Ide lelki sérült nők írnak (többségében,mert nem mindegyik ilyen). Ők pedig csak és kizárólag a pillanatnyi érzelmi állapotuknak megfelelő választ adnak,amelyek maximálisan mellőzik a józan ész diktálta követelményeket (értsd: kirohanások).

Egy ilyen közegben csak elvétve látni valóban hasznos és átgondolt válaszokat.

És hogy miért ez a legtöbb válasz? Mert aki ezeket írják, ők maguk sem tudnak az életben kompromisszumokat kötni, mindig azt hiszik, hogy nekik jár valami és a másiknak kötelessége valamit tenni, de maguk irányába már nem gondolják ezt.

2013. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Akartam választ írni, de a 2. válasz után már minek? Ugyanis az a tökéletes válasz a kérdésedre. :)
2013. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is tökéletes a 2. válasz. Az ideírogató nők mindig a férfiben keresik a hibát, de magukat tökéletesnek tartják.
2013. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
A 2. leírta és mi sem jobb bizonyíték erre, mint hogy 53 %-on áll....az igazság ezeknek a lelki sérülteknek bizony fáj...
2013. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Szintén egyet értek a 2. válaszolóval.

Külön kedvenc mondatom egyébként a "Párod egyáltalán nem tisztel." Ezt minden második kérdésnél látom. Magyarul ha a másik fél más véleményen van és ezt még ki is mondja, az már a tisztelet hiányát jelenti.

Különbséget kéne tenni a tisztelet és a meghunyászkodás között.

2013. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert a legtöbb ember zsigerből érzi, hogy ha egy házasság már úgy kezdődik, hogy piti dolgokból is akaratharcot csinálnak a felek, akkor annak annyi.


Abban a nőben, akit idézel (éppen az imént írtam neki), annyi elfogadás sincs, mint józan ész egy részeg hangyában. Dicsekszik a "különleges vezetéknevével" (persze, a szokásos pitiztetős nárcisztikus módon: meg nem mondaná, csak utalgat rá és ezzel húzza a többik idegeit); ugyanakkor hozzáment egy "egyszerű nevű fazonhoz", felvette a nevét kötőjellel, mert nem volt annyi ereje és mersze, hogy kiálljon magáért és megmaradjon a saját neve mellett - most viszont veri a palávert és az akaratharcot, hogy a leendő gyereke mégis milyen nevű legyen...


Holott ez eldöntött tény kellett, hogy legyen már a házasságkötéskor. Csak meg kéne nézi rendesen a házassási anyakönyvi kivonatot.


És neked, Kérdező, mégis mi közöd van ehhez? Mit szeretnél tudni valójában?

2013. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt szeretné tudni, hogy miért ilyen befásult értelmi nyomorék az ittlevő nők 80%-a, magyarán mi váltotta ki az életükben ezt az zsigeri önsajnálatot.
2013. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ide író nők azért írnak ide, mert a kutyának sem kellenek Ez bosszantja őket. Nem hiába nem kellenek, mert nem is tudnak senkit megtűrni maguk mellett. Lelkiszegények, akik állandóan a hülye női magazinokat ovlassák, közben megelmegy az élet mellettük. Büszkék arra, hogy mekkora feministák, új kor szülöttjei, közben meg magányosan hajtják álomra fejüket...és magányosan is ébrednek fel.
2013. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Felreertes ne essek, en nem a kerdes feltevoit biralom, egyetertek veluk! En azt nem ertem, hogy miert kell veszmadarkodni, ha elojon egy ilyen problema a kapcsolatban, mint, hogy hogy hivjak a gyereket.


En is tamogatom amugy, hogy mindket szulo nevet megkapja a gyerek

2013. jan. 17. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!