Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudunk megegyezni a...

Miért nem tudunk megegyezni a párommal?

Figyelt kérdés
A párommal 11 éve járunk, de még nem élünk együtt, mivel nem tudunk az összeköltözést illetően megegyezni. Nem akar albérletbe menni mert "más zsebét nem tömöm" kijelentéssel leráz. Én a szüleihez nem költözöm, mert nem nagyon viselném el az anyját! Szerintem amúgy sem jó a generációkat keverni. Nem tudunk megegyezni, hogy mi legyen. Ja az én szüleimnél sem jó mert sajna az öcsémmel vagyok egy szobában :( Segítsetek! Nincs megoldás, pedig nagyon szeretnék vele már együtt lakni! 25l
2012. máj. 1. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyik szülőknél sem jó,ha nincs pénzetek új lakást venni magatoknak akkor nem marad más csak az albérlet.Ha az sem jó akkor marad minden a régiben.Még eléldegéltek újabb 11 évet külön,és 22év múlva rájössz,hogy lehet hogy elfecsérelték sok-sok évet..
2012. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja lakáselőtakarékosságot gyűjünk, de még min 3 évig kell, gyűjteni...
2012. máj. 1. 18:54
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor várjatok még 3 évet.
2012. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Vegyetek valahol külterületen egy olcsó telket, és építsetek rá egy kis weekend házat. Az a tiétek, és nem más zsebét tömitek. Negyed annyiból kijön, mint egy lakás.
2012. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen korú lányt, mint te, ugyanez a dilemmájuk. Szerintem, ha nem juttok dűlőre, előbb-utóbb annyi lesz a kapcsolatotoknak.

Egy kolléganőm úgy házasodott össze az első férjével, hogy utána nem bírtak megegyezni, hova költözzenek, mindkettő maradt otthon. Hát el is váltak, pedig előtte igen sokáig együtt jártak.

Gondolom a srác anyuci pici fia, kényelmes neki otthon. Van kilátásotok saját lakást venni a közeljövőben, ha már az albérletet pazarlásnak tartja? Mert ebből nekem az lenne evidens, hogy inkább össze akarja spórolni addig a lakást, vagy legalábbis a kezdőtőkét hozzá. Na mármost, ha ő is hasonló korú, akkor már pár éve dolgozhat, no meg te is, csak álltok már valahogy, vagy mégsem? Mert ha ehhez tékozló jellem társul vagy anyuci elszedi a pénzét (ilyenre is ismerek példát), úgy gáz...

2012. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én teljesen elvagyok keseredve. Nekem már van kocsim előtakarékosságot gyűjtünk. Nem értem miért ilyen, mindent meglehet vele beszélni de ezt nem! Nyilván ordenáré hisztivel kitudnám kényszeríteni de ezt nem fogom.
2012. máj. 1. 19:21
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi majdnem ugyan ebbe a cipőbe járunk...én 20/L,ő 24/F.

5éve vagyunk együtt,4hónapja költöztem hozzá+a szüleihez...háááát...nagyon nem jó döntés volt...

Most épp ott tart a dolog(én nem akarok tovább ott lenni,nem tudom elviselni az anyuját),hogy hazajöttem anyuékhoz...mondtam neki,hogy gondolkozzon el,hogy mi ketten albérlet,vagy nélkülem és akkor maradjon ott...

Most gondolkozik,hogy li legyen,albérletbe ő se nagyon akar menni,de a mai világba házat venni........=/

Szóval ha rám hallgatsz,eszedbe ne jusson odaköltözni...=/

2012. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*mi legyen
2012. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok...

Az nem lehet,hogy az anyjáék próbálják befolyásolni és telebeszélni a fejét?Mert nálunk ez is van...=(

2012. máj. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Otthon sok mindenbe ad pénzt,ha elköltözne ez nem lenne. Nem tudom, hogy a költözésbe beleszólnának e a szülők, de nem is nagyon érdekel. Amúgy nem fogok odaköltözni az fix.
2012. máj. 1. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!