Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudunk megegyezni a...

Miért nem tudunk megegyezni a párommal?

Figyelt kérdés
A párommal 11 éve járunk, de még nem élünk együtt, mivel nem tudunk az összeköltözést illetően megegyezni. Nem akar albérletbe menni mert "más zsebét nem tömöm" kijelentéssel leráz. Én a szüleihez nem költözöm, mert nem nagyon viselném el az anyját! Szerintem amúgy sem jó a generációkat keverni. Nem tudunk megegyezni, hogy mi legyen. Ja az én szüleimnél sem jó mert sajna az öcsémmel vagyok egy szobában :( Segítsetek! Nincs megoldás, pedig nagyon szeretnék vele már együtt lakni! 25l
2012. máj. 1. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak szobát béreljetek, az igazán nem kerül sokba két felnőtt dolgozó embernek. Mondd neki, hogy azt a húsz ezer ftot, ami a fele lenne a szoba árának mindennel együtt, a kapcsolatotokért adja le minden hónapban, hogy boldogan éljetek együtt. Csak megér neki ennyit a boldogságod, nem?:)
2012. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat. Igen már ezt is felajánlottam neki erre azt mondta, hogy egy idegennel nem költözik össze. Pedig mondtam neki, hogy egy kolléganőm jönne de hiába...
2012. máj. 1. 20:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Igazából nem biztos, de lehet, hogy csak a kifogásokat keresi.. bár akkor meg nem értem miért lenne veled együtt, mehetne nyugodtan, ha akar. Nem mondom tehát, hogy nem szeret vagy ilyesmi, mert nem tudhatom, de ez hogy "nem tömöm más zsbeét", meg "nem költözök össze idegennel" (főleg ha csak a kolléganőd, nem teljesen idegen), ez mind csak kifogás. Ha annyira együtt akarna lenni veled, akkor ezeken túltenné magát. Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mégis mit akar csinálni? Még 10 évet várni? Aztán majd erre meglátod mit válaszol, utána el tudod dönteni mi legyen a következő lépés.
2012. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezek csak kifogások! Szinte biztosra veszem, ha össze is jönne a lakáselőtakarékosság, akkor is lenne kifogása! Hogy még mindig nem elég, hitelt meg nem venne fel, míg össze nem gyűlik Isten tudja hány millió egy hatalmas házra, az évek meg csak telnének.

Vagy akkor meg anyósék kitalálnák, hogy tőlük 1-2 háznyira van eladó ház, azt vegyétek meg. Szinte el sem költöznének. Ilyenre is hallottam példát, sajnos.

2012. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!