Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, mit tegyünk...

Mit javasoltok, mit tegyünk ha nem tudunk megegyezni a védekezésről?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, 2 éve együtt élünk. Pajzsmirigy-problémák miatt nem szedhetek gyógyszert és az inekció is kiesik. A spirált az orvosom ne javasolja, mivel még nem szültem.


A párom szerint a gumi tiniknek való, maradna a megszakítás.... viszont az nem védekezés. Ő még nem akar gyereket. Úgy érzem, hogyha mégis becsúszna, nem hagyna el minket. De ha kicsit körbenézek, hát a realitás az, hogy bizony egyedül neveli a nő a gyereket.


Ti mit tennétek?


2015. aug. 9. 12:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Ott van még a pesszárium is, ezt kiegészíted valami spermiciddel, mint pl a Pharmatex és az is védelmet ad.


Mellesleg elég gyerekes a párod gondolkodása, a gumi mindenkinek jó, nem csak a tininek, a megszakítás meg nem védekezés, a másik, hogy az ő élvezete is csorbul.

2015. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%
Saját példám: 18 évesen feltetettem spirált. 38 éves korig azzal védekeztem, szerintem a legjobb módszer. És mikor eljött az idő, hogy gyerekem legyen, levették és azonnal terhes lettem. Szóval nem ördögtől való a spirál.
2015. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
En a jozan eszemre hallgatnek es gumi nelkul nem csinalnam. Ha nem bizol benne, hogy veledmarad akkor meg plane! A gumi amugy meg egyaltalan nem csak tiniknek valo! Inkabb a parod egy gyerek es felelotlen.
2015. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
A pároddal közöld hogy elég gyerekes a gondolkodása, pont mint egy tininek, szóval nyugodtan használhat gumit.
2015. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Hihetetlen a párod. Nem hiszem el, hogy inkább a te egészséged kockáztatná, hogy szedj mindenféle szart, minthogy felhúzzon egy gumit. Ha ennyire nem képes, szerinted veled maradna ha becsúszna a baba?!! :O
2015. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
84%

Mi pharmatexet használtunk, ameddig nem akartunk gyereket, de sokan mondanak róla rosszat is, én nem foglalkoztam ezzel, mert nem lett volna gond ha becsúszik a gyerek már akkor sem - nem mintha a többi védekezésről ne hallottam volna már szintén baleseteket.

Amíg használtuk, nem lettem terhes, amióta nem védekezünk már 2 gyerekünk van, úgyhogy nekünk végülis a ptex bevált.


Ha friss lenne a kapcsolat akkor használnék gumit csak és gyerekek után, pár év múlva majd lehet spirált fogok. Gyógyszert nem szednék.

2015. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Költőnő? ***** válasza:
61%
maradnak akkor az egyéb helyi fogamzásgátlók
2015. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
Közlöd a pároddal, hogy vagy gumit húz/ol a farkára, vagy marad a farkaspóz!
2015. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%
Én csak azt nem értem, hogy ha 4 éve együtt vagytok, és 2 éve együtt is éltek, miért csak most jött elő ez a probléma? Gondolom, eddig is csináltátok valahogy...
2015. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

A spirált az orvosom nem javasolja.

A helyi megoldásoknak kb olyan a hatásfoka, mint a megszakításnak.


Eddig gyógyszert szedtem.

2015. aug. 9. 12:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!