Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit javasoltok, mit tegyünk...

Mit javasoltok, mit tegyünk ha nem tudunk megegyezni a védekezésről?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, 2 éve együtt élünk. Pajzsmirigy-problémák miatt nem szedhetek gyógyszert és az inekció is kiesik. A spirált az orvosom ne javasolja, mivel még nem szültem.


A párom szerint a gumi tiniknek való, maradna a megszakítás.... viszont az nem védekezés. Ő még nem akar gyereket. Úgy érzem, hogyha mégis becsúszna, nem hagyna el minket. De ha kicsit körbenézek, hát a realitás az, hogy bizony egyedül neveli a nő a gyereket.


Ti mit tennétek?


2015. aug. 9. 12:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
52%

óvszer..a párod értse meg,hogy nem szedhetsz gyógyszert.

ha nem képes megérteni akkor hagyd a francba.. elég gyerekes hozzállás,hogy védekezzünk megszakítással, de gyerek nem kéne..

ebbe ne menj bele. ha nem hajlandó óvszert használni akkor nincsen szex, ennyi..lehet kiegészítés képpen mást is, de olyan alternatíva nem nagyon van, ami megközeleíteni a tabletta és az óvszer hatásfokát..szóval ha nem akartok gyereket akkor pharmatex meg ilyenek kilőve.

2015. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
85%

A gumi csak tiniknek?

Ezek szerint mi a 30+ eletkorunkkal tinik vagyunk. Raadasul hazas, kisgyermekes tinik. :D


A helyi keszitmenyekre a parom erzekeny, igy a lea es a pesszarium is kiesik, mert azok is csak soermiciddel mukodnek.

Nekem a hormonos keszitmenyek nem jatszanak egeszsegugyi okbol.

A mechanikus spiral pedig gyulladast kreal es erosebb menstruaciot (kosz, de igy se gyenge).


Marad a gumi teljes egyetertesben. Igy volt ez a kapcsolat kezdeten is, ha nem fogadta volna el, nem maradtunk volna egyutt.

2015. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
82%
Tiniknek való a gumi? 18 felett leesik az ember f..száról? Hülye ez az ember.
2015. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes ez az ötlet, hogy a gumi tiniknek való! Nyugaton teljesen megszokott, hogy régen együttélö párok is így védekeznek, mert nem terhelik a nö szervezetét fölöslegesen hormonokkal és mégis megbízható módszer. Viszont ott senkinek nem jutna eszébe megszakítással "védekezni, mert azt már iskoláok is tudják, hogy nem ér semmit.


A helyednek megmondanám neki, hogy VAGY használ gumit, VAGY nincs szex.

2015. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
8%
Jaydess, Nuvaring.
2015. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
78%

15, nem tűnt fel hogy hormon kilőve?


Jaydess = hormon + spirál

Nuvaring = hormon

2015. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
19%
Azt írta, hogy a spirált azért nem javasolja az orvosa, mert nem szült még. Egyébként olyanról sem hallottam mèg, hogy pajzsmirigy problémák miatt nem szedhet gyógyszert. Én is pajzsmirigyes vagyok+sok ismerősöm is, és mindegyik szedi.
2015. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
54%

Hát... mivel az ultimátumosztógatókat - az ultimátum tartalmától függetlenül - reflexből szokás kivágni, mint a f*stosmacskát, én nem javasolnám ezt a megoldást.


Akkor már inkább valamiféle kompromisszumos, fele-fele megoldást ajánlanék, például egy hét pesszárium+zselé, egy hét óvszer.

Vagy valami hasonló.


Aztán ha már megvan a kívánt babamennyiség, akkor lehet gondolkozni a végleges megoldáson.

2015. aug. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
83%

Hát elég szomorú, ha nem hallottál még arról, hogy bizonyos fokú pajzsmirigyprobléma esetén egyáltalán nem javasolt a hormonális fogamzásgátlás,

más esetben pedig hatványozottan nagyobb körültekintést igényel - kb. 3 havonta hormonpanel -, mivel a fogamzásgátló hatására változtatni kell a pm gyógyszer dózisán - téged vizsgálnak egyáltalán?


Egyébként ez ugyanolyan, mint hogy trombózishajlam mellett is szedhető a tabletta, ha a "páciens" bevállalja a kockázatát, hogy esetleg meg is hallhat a gyógyszerszedés következtében.

2015. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
85%
Javasold neki a gumit, vagy esetleg el is köttetheti magát ;)
2015. aug. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!