Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem leszek boldog soha?

Nem leszek boldog soha?

Figyelt kérdés

a kapcsolatom romokba...most voltam 1,5 hete abortuszon....teljesen ki vagyok idegileg olyan szinten hogy remegek már a sirástol.semmi nem jön össze .. még az se hogy el tudjak külön költözek a páronal hogy legyen saját életünk gyerekünk stb...

nagyon rossz ...

bün tudatom van minden miatt


2015. júl. 31. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem először mikor teherbe estél még szerettetek volna gyereket aztán mikor összejött mégse? Akkor tényleg gyilkosok vagytok de nem csak te hanem ő is
2015. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, hogy nem kötötted össze az életed egy olyan emberrel, akivel úgyis csak boldogtalan lennél...inkább egy pár hónap, vagy hét szenvedés, mint egy egész boldogtalan élet. Ez végül is csak pozitív...csak rossznak tűnik.
2015. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A te tested, a te döntésed volt. Nem másé.


Mindegy, legalább megtanultad, hogy a védekezés egy fontos dolog.

2015. aug. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!