Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Reménytelen az...

Mit tegyek? Reménytelen az életem. Mikor leszek már végre boldog?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya vagyok és ezért nem találok magamnak egy pasit se.Aki lenne az is csak kihasznál.Ha lenne pénzem elmennék plasztikáztatni,de így semmi esélyem.
2009. dec. 28. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Én is ronda vagyok, de van párom. Egy nagyon kövér lány vagyok, nem a legszebb arc berendezéssel, vagy legalábbis nekem nem tetszik. Ne add fel, tudom sablon, de így van. :)

Próbálj minél előnyösebb hajat, sminket, ruhát választani.

Hajrá! :)

2009. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkinek van egy párja.-valahol

Mindenkiben van valami szép-én hiszek ebben.Nincs 1-2 barátnőd akivel kísérletezhetnél?-smink -haj-ruha


Amidala

2009. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Tényleg ne add fel, mert mindenkinek van egy párja valahol és nem biztos, hogy veled szemben egy modell kinézetű lány előnyben lesz, mert komoly kapcsolatra egy férfi ennél jóval többet néz! Én sem vagyok szép, mert kövér vagyok (75kg), de ettől független megtaláltam a páromat, férjemet. Mindenki elkel csak az nem, aki nem bízik magában. Semmivel sem vagy kevesebb másoknál. Mi a problémád magaddal pontosan? Először magadat kell ahhoz elfogadni, hogy mások el tudjanak fogadni...
2009. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lennél végre boldog? Ezzel a hozzáállással soha! Találni egy pasit, soha nem boldogság. Ha találsz egy társat, az már segíthet valamit, de önmagában még ez is kevés hozzá. Ha lenne pénzed, sőt ha rengeteg pénzed lenne sem lennél boldog. Hány boldogtalan milliomos van. Ha szép lennél sem lennél boldog. Az első magyar szépségkirálynő öngyilkos lett. Tisztázni kellene, mi is a boldogság. Számomra elég megfoghatatlan valami. A boldogság fogalmát szinte mindig összekeverik az öröm fogalmával. Gondolok ilyenekre, hogy: meg enni egy egész sült kacsát, micsoda boldogság, lefektetni egy jó nőt, van férfi aki szerint a boldogság netovábbja, van akinek egy tábla csoki, egy megvásárolt szép ruha, stb, stb. De ez nem boldogság! Csupán múló, és milyen gyorsan múló örömök. Sokaknak nem fog tetszeni amit most írok, de elmondom neked azt, amiben én hiszek: A Biblia szerint a boldogság mindig az ember és az Isten kapcsolatán múlik. Akinek rendezett kapcsolata van Istennel az boldog, függetlenül attól, hogy gazdag-e vagy szegény, szép-e vagy csúnya, öreg vagy fiatal, van társa vagy nincs. De ez természetesen nem azt jelenti, hogy egy hívő ember ne lenne szomorú, ha meghal valaki, akit szeretett. Vagy hogy egy keresztyén ember szeret egyedül élni magányosan, esetleg örülne annak hogy csúnya, vagy szeret szegény lenni, anyagi gondokkal küzdeni. De mind ezt hittel eltudja venni Isten kezéből, és mindezek mellett, és ezek ellenére, valami megmagyarázhatatlan békessége van! Én ezt a békességet hívom boldogságnak. Ilyen békessége nincs se a szépeknek, se a gazdagoknak!
2009. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ne keseregj, biztos valakinek te vagy az "istennő" :) csak még nem találkoztatok. az előnyös hajviselet meg egyebek nagyon hasznos tanács + légy vidám! :) senki sem szeretne egy savanyú embert társának. fel a fejjel! :D
2009. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!