Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felesleges ötödik leszek....

Felesleges ötödik leszek. Lemondjam?

Figyelt kérdés
Már régen láttam a legjobb barátnőmet, és ma tudunk találkozni. Viszont ott lesz a pasija is (ez még nem zavarna) és még egy pár. Én leszek a felesleges ötödik kerék, és semmi kedvem hozzá, a barátőmmel viszont szeretnék találkozni. Mondjam le a programot?
2011. szept. 10. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak attól függ mennyire jó fejek a párok, szóval volt olyan barátnőm aki egyfolytában a másik szájában volt, alig foglalkozott velem, de olyan is, akik teljesen normálisan viselkedtek velem egymás mellett is.

Szerintem menj el, mert ha rég találkoztatok a barátnőd is meg fog sértődni, és ha nem tetszik valami egy mondvacsinált indokkal te is leléphetsz hamarabb.

2011. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már hasonló cipőben és elmentem, jól éreztem magam.

A barátnőd veled akar találkozni és szerintem úgy fog viselkedni, hogy ne érezd magadat kellemetlenül, hogy egyedül vagy.

2011. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondanám le. Én is szoktam úgy találkozni a barátaimmal, hogy ott a párjuk, tegnap is úgy vacsiztunk, hogy 3 pár, meg én, és nagyon jó volt. Ha van bennük egy kis tapintat, nem egymást nyalni-falni mennek, hanem beszélgetni, szórakozni.
2011. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen a barátnőd. Én pl már vittem el legjobb barátnőmet és barátomat együtt valahova, én sokat foglalkoztam mindkettővel, ők sem utálják egymást, de olyan is volt már, hogy én voltam a páratlan és a többi pár egész nap nyalta falta egymást :S Na az nagyon borzalmas. Mi ennyire nem vagyunk nyalakodós, így szeretlek kicsim úgy szeretlek, valamint egész nap egymás seggében lenni. Amúgy is sok közös baráti programot csinálunk, ahol már kialakult ez, hogy a barátokkal is foglalkozzunk.

Szerintem ez alapján döntsd el.

2011. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is, csak azért mégis... Ha még lenne ott egy hatodik személy, akkor már jobban érezném magam, de így... De a barátnőm miatt azért elmegyek. Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2011. szept. 10. 12:16
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Húú ez nehéz, attól függ mennyire figyelmes a két pár. Régen voltam én is ilyen szituban, amikor én voltam egyedül pár nélkül, nekem kellemetlen volt. Ilyen esetben nekik kell figyelni arra, hogy ne érezd magad fölöslegesnek, nem tudom milyenek a haverjaid. Lehet jobb volna megbeszélni egy másik időpontot.
2011. szept. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Hát nekem sem lenne így hozzá kedvem, hisz nem tudsz így belsőségesen beszélgetni a barátnőddel. Ha öten vagytok egy társaságban az csak inkább felszínesebb csevegésről szól, és nem mélyebb dolgokról. És feltételezem, szeretnél kettesben is beszélgetni vele, hogy megosszátok egymással hogy mi is történt eddig veletek amíg nem láttátok egymást. Szóval szerintem mond le és beszéljétek meg máskorra.
2011. szept. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Másik időpontot nem igazán tudunk megbeszélni, mert mindketten más suliba járunk, más városba, így a hétköznapok kilőve, és már két hete ez az első alkalom, amikor tudnánk találkozni és beszélgetni. Csak sajnos én amúgy is egy kicsit visszahúzódóbb és csendesebb vagyok mások társaságában, kivéve a barátnőmet. A másik párt viszont nem annyira ismerem, sőt.. Hát, érdekes lesz :/
2011. szept. 10. 12:21
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen egyetértek, ez a problémám. De nem mondom le, azért még mindig jobb, mint a semmi.
2011. szept. 10. 12:22
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Fura fazon lehet a jelenlegi barátja, ha veled akar egy társaságban lenni.Te is fura fazon lehetsz ha a volt barátnőddel és a jelenlegi pasijával beszélsz meg közös programot.Bratyizzatok és szeressétek egymást, ez fogja bizonyítani hogy egyikőtök se szereti a lányt.
2011. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!