Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felesleges ötödik leszek....

Felesleges ötödik leszek. Lemondjam?

Figyelt kérdés
Már régen láttam a legjobb barátnőmet, és ma tudunk találkozni. Viszont ott lesz a pasija is (ez még nem zavarna) és még egy pár. Én leszek a felesleges ötödik kerék, és semmi kedvem hozzá, a barátőmmel viszont szeretnék találkozni. Mondjam le a programot?
2011. szept. 10. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: valamit nagyon félreértettél

rugaszkodj neki újra

2011. szept. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
12:42-es... hát te valamit tényleg nagyon félrenéztél. Nem "volt barátnőm", hanem a legjobb barátnőm, lány vagyok.
2011. szept. 10. 12:55
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem írta a kérdező, de tökre vágni lehet, hogy lány :-DDDD Ez jó!
2011. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
főleg, hogy a pasiknak nem sűrűn van legjobb barátnőjük :D (így legalábbis szerintem senki se hívja)
2011. szept. 10. 13:25
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha úgy tervezik, hogy öten lesztek, akkor ez nem valami romantikus este lenne egyébként se, így nyugodtan menj. Harmadiknak már én se mennék, de ötödiknek más.
2011. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elmentem, és jól éreztem magam, nem törődtek kizárólag egymással, és a barátnőmmel még kettesben is tudtunk sokat beszélgetni, szóval jó volt :)
2011. szept. 10. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!