Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkeressem az unokatesómat,...

Megkeressem az unokatesómat, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok, ő 20. Régen nagyon-nagyon jóban voltunk, de 4 éve nem találkoztunk, és csak 2 sms-t váltottunk ezalatt... Pár hónapja műtötték, akkor felhívtam, de csak az anyjával beszéltem, azt mondta hogy átadja az üzenetemet, de nem hívott vissza.


Ő ott a városban tipikus menőcsaj lett: rengeteg haverja van; minden hétvégén bulizik, iszik, cigizik; folyton váltogatja a pasijait. Én az ellenkezője vagyok: nem vagyok menő (sőt) magamat egy semmilyen, unalmasnak tartom, tehát már "nem vagyunk egy súlycsoport".


Attól függetlenül írjak neki, mert holnap lesz a szülinapja. Nekem ő nagyon sokszor van eszemben, de ő már szerintem nem is emlékszik rám kis túlzással. Ráadásul 1 hónap múlva lesz a tesója esküvője, szóval addigra szeretnék vele kicsit jobb viszonyba kerülni.


2011. jún. 24. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha hiányoznál neki,biztosan felkeresne.Nem vágyik a társaságodra.Lehet ciki vagy neki,hogy nem olyan vagy mint ő.Haggyjad.
2011. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen keresd fel!
2011. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy írj neki!

Mit veszíthetsz? Az a legrosszabb, ha már eleve elvágod a lehetőséget, előre eldöntöd, hogy ugyan minek. Akkor biztosan nem jön össze :)

2011. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj neki, tényleg nincs veszteni valód,csak ha nem válaszol ne keseredj el!Ha pedig mész az esküvőre ott akár beszélgethettek is kicsit!
2011. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!