Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek belevágjak?...

Szerintetek belevágjak? Megkeressem?

Figyelt kérdés

Szóval én egy 15 éves lány vagyok.Az édesapám születésem előtt elhagyta édesanyámat.Mialatt terhes volt velem,többször megverte brutálisan az anyámat.(Anyukám orra szilánkosra tört,lába tört stb.)Azóta már van Új apukám szerencsére:).De mindennap eszembe jut ez a mocsok akit az édesapámnak kell neveznem...-.-

És ugye nem tartjuk vele a kapcsolatot,így nem fizet gyserektartást se.Nos,nem állunk túl jól anyagilag,ő meg lehet hogy addig halálra keresi magát.Anyukámat megértem hogy ő nem akar vele találkozni stb...De én ezt így nem érzem fairnek.Természetesen én sem vágyom rá de jól jönne nekünk egy kis pénz.Belevágjak?:S


2010. nov. 6. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
most par forintert, szerintem nem erdemes haborgatni a multat
2010. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ébreszteném fel az "alvó oroszlánt". Ki tudja, lehet, hogy még mindig egy "állat". És egyáltalán nem biztos, hogy van olyan anyagi helyzetben... és lehet, hogy még ezen is feldühödne, mert azt érezné, hogy "zsigerelni" akarjátok. Nem tudom, érted-e a lényegét, de sztem érted. Én nem keresném fel. Inkább meghúznám jobban a nadrágszíjamat.
2010. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Attól még hogy megkeresed, nem biztos, hogy fog gyerektartást fizetni...ha eddig nem tette magától, és ilyen jellemtelen, akkor te sem fogod sajnos meghatni.
2010. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hát igen,ahogy az előbbi válaszoló írta,ne háborgasd a múltat pénzért.. én még oké vagyok,hogy keresni akarom a gyökereimet,mert nekem mindkét vérszerinti szülő elhagyott..:| és örökbefogadtak..de ez itt más.Na mindegy.. én hülye vagyok,mert itt jó dolgom van..igaz,nem akarok elmenni,csak kíváncsiskodni,de az adatokat 18 éves koromban adják ki,igaz h. titkos örökbefogadás volt,így mégsem hiszem,hogy kiadhatók ezek az adatok.Valahogy mégis utána nézek.
2010. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kislány de mégis mit akarnál tőle?

Behajtani az elmaradt gyerektartásokat? 15éve lelépett.

Neki is van családja gondolom. Neked is van apád már tartson el Ő.

Am meg nehéz lenne megkeresni mivel a rendőrség se foglalkozik az üggyel ha a faterod nem akarja h fény derüljön rá.

Ami vszínű mert szégyenében sztem nem kíváncsi rád.

Én se mernék oda állni 15 év után eléd. H vertem muterod kibékülünk?

Tudod amiről nem tudsz az nem fáj.

18/F

2010. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A gyermektartásdíjat nem te állapítod meg hanem a bíróság, és anyukádnak kellett volna benyújtania keresetben. Nem lehet, hogy van köztük szóbeli megeggyezés amiről te nem tudsz? Mert az én szüleimnél volt. Gyerekkoromban csak azt tudtam, hogy apám nem utal gyerektartást, felnőttkoromban meg elárulta anyám, hogy apám válás után azért nem utalt gyerektartást, mert megegyeztek, hogy cserébe rá íratja a ház apámra eső részét.
2010. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sem keresd meg. Csak régi sebeket tépnél fel vele. Mellesleg pénzt sem biztos hogy adna. Szerintem azt a pénzt amit kapnál anyukád nem is fogadná el azok után ami történt... meg is tudom érteni.

Azt sem tudhatod hogy megváltozott-e már. Szerintem erre nem sok esély van. Az emebrek nem képesek gyökeres változtatásokra, főleg nem ilyen téren.

Vigyázz magadra, és örülj annak hogy van egy jófej pótapud! :)

2010. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
sztem keresd meg és oszd ki a gec*be hogy hogy lehetett ekkora paraszt... -.- ha mentegetőzik még köpd is le
2010. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
csak a pénz miatt ne keresd meg. nem ér annyit. (előző voltam)
2010. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A pénz miatt hiába keresed. Ha eddig nem fizetett, ezután sem fog. De azért megkeresném, hogy leköpjem. Az ilyen nem érdemel mást.
2010. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!