Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek belevágjak?...

Szerintetek belevágjak? Megkeressem?

Figyelt kérdés

Szóval én egy 15 éves lány vagyok.Az édesapám születésem előtt elhagyta édesanyámat.Mialatt terhes volt velem,többször megverte brutálisan az anyámat.(Anyukám orra szilánkosra tört,lába tört stb.)Azóta már van Új apukám szerencsére:).De mindennap eszembe jut ez a mocsok akit az édesapámnak kell neveznem...-.-

És ugye nem tartjuk vele a kapcsolatot,így nem fizet gyserektartást se.Nos,nem állunk túl jól anyagilag,ő meg lehet hogy addig halálra keresi magát.Anyukámat megértem hogy ő nem akar vele találkozni stb...De én ezt így nem érzem fairnek.Természetesen én sem vágyom rá de jól jönne nekünk egy kis pénz.Belevágjak?:S


2010. nov. 6. 21:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ne háborgasd a múltat, azért a pár forintért nem éri meg (különben is, valószínű, hogyha fizetnie kéne, akkor sem tenné...)! Neked is jobb, ha nem látod azt a szenny alakot, de szerintem Édesanyád sem örülne, benne is feltépnéd azt a sok régi sebet.
2010. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a többséggel. Tök mindegy, mi miatt keresnéd meg, egy biztos: NEM TE kérted, hogy csináljon meg, tehát amikor nem húzott gumit a farkára, számolnia kellett azzal, hogy egyszer felbukkansz.


De legyél tisztában vele, hogy kutyából a legritkább esetben sem lesz szalonna... csodára és könnyes összeborulásra ne nagyon számíts.


AZT TEDD, AMI NEKED A LEGJOBB, mert ez a legfontosabb.

2010. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem keresném, hisz neki kéne mivel ő többet tud rólam ilyesmi,és ha akarna fizetni már rég megkeresett volna, de szerintem nem.Neki így kényelmes, ő elvan,legyetek ti is el.
2010. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Engem is elhagyott születésem előtt (amúgy normális volt), 17 év után találkoztam vele, és egész jól kijövünk : )


Na meg persze van féltestvérem, akivel jól elvagyunk, még ha ő nem is tudja hogy pontosan ki vagyok (apum sosem említett engem a jelenlegi családjának).


Én a helyedben először nyomozgatnék utána hogy milyen ember, mielőtt személyesen is megkeresem, 15 év alatt sokminden megváltozhat...

2010. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha anyád orrát betörte, miből gondolod, hogy a tiedet nem törné be? Lehetsz jogász, vagy akárki, akkor se tudod bizonyítani, hogy ő volt, ha kiles, elkap a sikátorban, és nem látja senki. Tudod te, milyen érzés az, mikor az ember orrát szilánkosra törik? Egyébként ez még az egyik legjobb eset, ami történhet, ha elfajulnak a dolgok.

Ha 26 éves férfi volnál, aki előzőleg Afganisztánban szolgált, azt mondanám, keresd csak meg. Na de így...

2010. nov. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én örökbefogadott vagyok, 40 évesen tudtam meg, akkor már nem éltek az édesanyámék (akik számomra az örökbefogadó szüleim). Megkerestem azt a nőt, aki megszült, de nem mondtam meg, ki vagyok, egy egyszerű "trükkel" kerestem meg, de felejthető élmény volt, egy primitív, alkoholita kurtizán. Örülök, hogy nem fedtem fel magam, Isten őrizzen egy ilyennel kapcsolatot tartani. Mondjuk nekem beosztásomnál fogva nem volt nehéz belenézni a régi aktákba, könnyen megszereztem a címét, sőt a teljes anyagot az öt eldobott gyerekéről, stb. A mai eszemmel meg se nézném, igyekszem elfelejteni, hogy láttam. A testvéreimet inkább megkeresném, de ők is titkosan lettek örökbeadva, s lehet, hogy ők sem tudják, hogy örökbefogadottak. Ezért nem merem bolygatni az ügyet tovább.
2010. nov. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.akkor inkább hagyom :S:(
2010. nov. 26. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!