Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért jó neki? Felhívjam...

Ez miért jó neki? Felhívjam vagy tök felesleges?

Figyelt kérdés
Szakított velem a párom és visszahallok dolgokat ami nem igaz/nem úgy volt mint ahogy ő másoknak beállítja/.Én nem kerestem azóta se,ő se engem.Nem igazán értem miért nem tudja megmondani az igazat vagy legalább nem hazudni rólam,ha nem is mond semmit.Vagy ezt direkt csinálja?Gondoltam felhívom,de aztán mégse!Értelme lenne??Vagy így idegesítő neki,h még erre sem reagálok?
2011. júl. 1. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ne reagálj rá. akitől hallod annak elmondod a te verziódat. egy idő után úgyis abbahagyja.
2011. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell keresned őt semmilyen formában. Akiktől visszahallod amiket összehord rólad, azoknak mondd meg, te szakítottál vele, és azért, mert megrögzött hazudozó. Próbálj örülni annak, hogy megszabadultál egy ilyen jellemtelen senkitől.
2011. júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azok az emberek, akik elhiszik az ő állítását, ahelyett, hogy te verziód is meghallgatnák, ilyen eberekkel ne foglalkozz, nem érnek semmit. Ne reagálj semmit, hagyd magad mögött a múltat.
2011. júl. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha felhívod, eléri azt, amit akart, hogy látja, hogy eljutott hozzád és zavar a dolog, annál inkább csinálni fogja. Ne keresd, szard le.
2011. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!