Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem leszek boldog soha?

Nem leszek boldog soha?

Figyelt kérdés

a kapcsolatom romokba...most voltam 1,5 hete abortuszon....teljesen ki vagyok idegileg olyan szinten hogy remegek már a sirástol.semmi nem jön össze .. még az se hogy el tudjak külön költözek a páronal hogy legyen saját életünk gyerekünk stb...

nagyon rossz ...

bün tudatom van minden miatt


2015. júl. 31. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De.
2015. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fiatalon estél teherbe, és most megakartok szökni?
2015. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok..mért akarnék megszökni ?!...
2015. júl. 31. 20:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Tudatosítsd magadban, hogy néha mindenki hibázik. És talán nem csak te vagy ludas a történetben. Sírd ki magad és gondolj arra, hogy helyre kell hoznod a dolgokat. Elég erős vagy ahhoz, hogy megtaláld a módját, de ha úgy érzed, hogy komoly megrázkódtatások értek, kérj segítséget pszihológustól, esetleg hívd a kék vonalat.
2015. júl. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért nem védekeztetek? Nem akarlak még én is bántani persze van hogy kilyukad a gumi vagy nem hat a gyógyszer de a szakadás látszik a gyógyszer pedig rendszeres, szabályos szedés mellett véd.

Mi az oka annak hogy romokban a kapcsolatotok? Az abortusz miatt? Miért nem tudtok elköltözni? Ha esetleg nincs ott munka akkor érdemesebb olyan helyre költözni ahol van (pl. Csak szobát is lehet kezdetben brelni az osztrák határ mellett és onnan átjár i dolgozni ha máshol nincs munka).

2015. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

el döntötük közösen h nem tartsuk meg...mert nem tudjuk eltartani magunkat se tudjok nemhogy egy gyereket...

most minden gyilkosnak elmomd

2015. júl. 31. 20:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Meg friss a dolog sirj csak, ha jolesik. Az, hogy most ennyire borusnak latod a dolgokat meg fog valtozni ha eltelik egy kis ido, hidd el.

Akkor most ugye joban vagytok a paroddal? Ha jol ertem szuloknal laksz/laktok. Jarsz suliba vagy dolgozol? Mennyire realis a kulonkoltozes? Lenne eleg penzetek?


Az, hogy boldog leszel-e csak rajtad mulik! Kell, hogy legyenek celjaid ami elorehajt az eletben, amiert erdemes harcolni es dolgozni! Persze ugy, hogy kozben eljen is az ember! Igazabol a boldogsag nem is olyan fontos, az egy pillanatnyi alapot. Ha belegondolsz, hiaba ersz el egy celt, jon egy ujabbb es ujabb. Ha most az a celod, hogy sajat otthonod legyen a szeretett ferfival, arra kell torekednetek, hogy megvalositsatok a vagyatokat. De azutan jon ugyis a kovetkezo cel, mondjuk, hogy legyen gyereketek, es aztan jon a tobbi...

2015. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"most minden gyilkosnak elmomd" ki?? A parod??

Miert? Hiszen o sem akarta a gyereket!!


Hagyd ott, nem er meg ennyi szenvedest!

2015. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ö dolgozik én mosthagytam abba az iskolát de hétfötől lépek munkába
2015. júl. 31. 20:49
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég bunkó dolog rád hárítania a teljes felelősséget az abortusszal kapcsolatban. Hiszen együtt döntöttetek róla. Így is ki vagy. A tenyerén kellene, hogy hordozzon most, támogatnia, szeretnie...

Ne sírj miatta! Kezdj szépen új életet nélküle. Es tessék erőt meríteni minden rosszból, ez vigyen előre a céljaid felé! Mindig van választás, mindig! Ezt ne feledd soha az utadon.

2015. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!