Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már sohasem leszek boldog?

Már sohasem leszek boldog?

Figyelt kérdés

azt látom mindenikek szépen alakul az élete gyermekek házasság ..-de én még csak azt se tudom elképzelni hogy szeressenek, hogy bízhatok hogy odabújhatok ahhoz akit szeretek. mert az van bennem hogy elhagyna egy jobbért. amiben dolgoztam boldogtalan voltam sose tudtam hol is van a helyem mivel olyan családból jöttem valahogy 'elsimították' az életem ,de olyan rém feleslegesnek éreztem és érzem magam. és kevésnek. az éltem mindig szürke volt másokat érdekelt valami csak azért mert boldoggá tette őket én mindig csak azért tettem dolgokat h ne maradjak le és hogy elfogadjanak(eredménytelenül). aztán magam előtt is lelepleződtem h ez csak képmutatás. szóval ..ez igy nem élet .. :( bárhogy is próbálom elnyomni a régi rossz dolgokat az érzések felszínre törnek .mindenben ,az elhagyásban a szeretetért való versengésben, a pillanatnyi örömillúziók megvásárlásában. és akármerre mennék falak vannak,bennem pedig űr. miért nem vagyok jó ugy ahogy vagyok ?!

családot szeretnék, szeretetet!, gyerekeket, és elfejetni ezt a sok rossz történést, és érzést örökre. 28n


2012. szept. 23. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lennél jó úgy, ahogy vagy? Te hiteted el saját magaddal, hogy ez nincs így. Talán nem a megfelelő társaságban mozogsz: ismerj meg új embereket, mozdulj ki gyakrabban, kezdd el kideríteni kísérletekkel, mi az, ami érdekel, és másokért, hanem önmagadért élj! Ha kell, fordulj szakemberhez: pszichológushoz, kineziológshoz, természetgyógyászhoz, bármihez, ami által könnyebben el tudod fogadni önmagad. Pszichológus ugyan nem vagyok, de pár barátom már titulált annak, mikor kirángattam őket a gödörből, szóval, ha szeged környéki vagy, akár egy ital/kávé/bármi mellett valahol valamelyik este összeülhetünk csak úgy, dumálgatni :) Itt elég hosszú lenne leírnom és elmondanom a miérteket, vagy levezetnem, milyen mélyről indultam. Sokszor én is fel akartam adni, de ott volt az a kibírhatatlan makacsság, ami mindig hajtott tovább, mígnem a megfelelő helyre kerültem... //20/L
2012. szept. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod mit csináltál eddig rosszul, biztos tudod mit szeretnél csinálni, meg mire vágysz, stb. Tedd azt. Különben valóban sose leszel boldog. Az élet ilyen.

Még fiatal vagy, van időd helyrehozni, én is épp azt teszem. Nekem is van időm, nem érzem, hogy bármiről is lemaradtam volna, amit ne lehetne bepótolni:) A múltat meg hagyd, ne gondolj arra ami rossz volt.

27N

2012. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Srapnel ***** válasza:

Nem bántásból mondom a válaszolóknak, de az ilyen tanácsok nem sokat segítenek. Ezeket a barátnőid is unos-untalan fújják biztos.


Megmondom, mire van szükséged. Az önlábadra állásra. Arra, hogy az életedben a te döntéseid legyenek, a saját életedet éld, a saját hibás döntéseiddel és a saját sorsoddal. Másokkal foglalkozol, hogy ők nem olyanok, mint amilyennek te szeretnéd, mi közben magad sem tudod, hogy te milyen vagy.


Keress hivatást, csinálj hasznos dolgokat egy működő közösségben. Ez az egyetlen út. Bele kell kerülni az élet dolgos mindennapjaiba. Mert az majd meghozza a saját magad megismerését, az új embereket, az új időtöltéseket és lehet, a megfelelő párt is.


Mert a boldogság sajnos, vagy nem, de az alábbiakból áll:

- Jó önismeret. Mert akkor tudni fogod a következőket:

- Megfelelő hivatás megtalálása.

- Dolgos, becsületes és hasznos hétköznapok.

- Egy megfelelő közösségben, ahol szükség van az emberre és ahol elfogadják.

- Az irreális és felszínes álmok helyett az egyszerű és belülről fakadó derűn alapuló élet.


Minden más nagyjából nettó f*szság, vagy felszínes álmegoldás.

2012. szept. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
nem, már soha
2012. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ismered magad és nem szereted, ha ennyire tudod, hogy egyedül nem birkózol meg ezzel a két dologgal talán kérj segítséget szakembertől.
2012. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!